Tekil Mesaj gösterimi
Eski 02.02.13, 19:36   #6
Dilbade
Üye

Dilbade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 7
Ettiği Teşekkür: 267
Aldığı Teşekkür: 229
Rep Derecesi : Dilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerdeDilbade Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: 16'ncı Louis'in Kanı 220 Yıl Sonra Bulundu

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Sevgili Dilbade,

yazıyı NTV'ye yazıp yollayan sizmiydiniz de bu kadar alındınız yazdığıma anlamış değilim?

Paylaşılan her konu altına, olumlu ya da olumsuz yorum yapılır, sonuçta açılan konular sadece bakıp, okuyup geçmek için değildir. Önemli olan yapılan yorumların saygı ve seviye sınırlarını zorlamaması. Kaldı ki benim yazmış olduğum yorum, 16. Louis'in kanının bulunmasına bu kadar şaşmamak gerektiği, çünkü bir zamanlar da kalbinin bulunduğunu belirtmekti ve konunuza tarihi değeri olan bir katkı yapmaktı.

Sanırım fazlaca kişisel olarak algıladınız. Yorumumu şiddetli olarak değerlendirmeniz de ayrı bir şiddet.

Umarım bu yazdığımı okur, yanıtıma vermiş olduğunuz talihsiz yanıtınızın ne kadar gereksiz olduğunu anlarsınız.

Siz foruma eklediğiniz her konuyu mu kaleme alıyorsunuz

Yoo..tepkimde haklı olduğumu düşünüyorum

Paylaşma hevesini vb vb kıran sizdiniz

Alaycı ve kırıcı bir uslupla ifade veren de

Bilgiyi paylaşmak suçsa,tamam ben suçluyum

Ama tavrınız yanlıştı

Nedenini anlamış da değilim

Esen kalın Lale,Real

Sevda hanım,tüm emeğiniz için teşekkürler,zaman ayırıp konuyu güzelleştiren tek kişi olduğunuz için ve değer verdiğiniz için insanlığınızdan Allah razı olsun

Ne Mutlu Türk'üm Diyene !
Dilbade isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla