Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.13, 12:20   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Dünya'nın yüzde yirmi üçü müslümanmış

DÜNYANIN YÜZDE 23 Ü MÜSLÜMANMIŞ

Dünya nufusu 7 milyar kabul edilirse tüm dünyada 1 milyar 610 bin Müslüman var olduğu kabul edilmelidir. Genel Kanı tüm dünyada Müslüman sayısı 1.5 milyar civarındadır.

Bu yüzde 23’ün içinde hırsızlar, uğursuzlar, ihaleye fesat karıştıranlar, Allah adına cellatlığa soyunup, gerekçesi ne olursa olsun bir insanı öldürmek tüm insanlığı öldürmüş gibi kabul edilir hükmü Kur'an'da var iken, Allah-u ekber nidaları ile adam boğazlayan, insan öldürenler yoktur inşaallah, çocuk tacizcileri yoktur inşallah!

Allah adına 4 Kadınla evlenip 43 çocuk yapıp kazandım saldım çayıra mevlam kayıra diyenler yoktur inşaallah. 70 yaşında olup 12 yaşındaki kızı 3.cü eşi yapmak üzere babasından isteyip kullanma hakkını 3000 dolara kiralayan kepazeler yoktur inşaallah.

Devletini "DARÜL HARP" ilan edip tüm değerlerini yandaşları ile bölüşen her gün müslümanım deyip yoksul ve yetim malı yiyenler yoktur inşaallah.

Demokrasi bizim için araçtır şimdi ileri demokrasiye geçtik asıl demokrasinin köküne kibrit suyu döktük deyip hak ve hürriyetden, insan haklarından dem vuran, başkalarının iç işlerine burnunu dibine kadar sokup emperyalist uşaklığı ile komşularının sınırından silahlı sahte müslümanları gönderenler yoktur inşaallah,

Ülkesinin 90 yıl içinde kazandığı tüm milli değerleri babalar gibi satarız diyerek, benim görevim ülkemi pazarlamaktır diyen ama müslüman geçinenler yoktur inşaallah.

Belediye başkanlığı yapmadan önce bende herkes gibi işçi idim diyerek sonrasında başbakanlığa kadar gelen gemi ile gemiciği tefrik edemeyenlere kızarak oğluna aldığı Gemi'leri sevimli gösterme adına gemicikler diye niteleyen, kızı için gizli kasası olarak bilinen kişiye talimat veren ve ABD ye 20-25 gitmesi lazım diyen 2-3 milyar dolar servetinin olduğu söylenen, servetinin kaynağını açıklayamayan, çok sıkıştırılınca çocuklara düğünde takılan takılardan diyen, hakkında kalpazanlıktan, dolandırıcılıktan fezleke bulunan müslüman geçinen başbakan yoktur inşaallah.

Bir siyasi partinin üyesi iken, 1 Trilyon lira parayı iç eden ve sonrada müslüman Cumhurbaşkanı sıfatı ile Cumhurbaşkanlığı makamına oturan müslümanlar yoktur inşaallah.

Kız sünneti adı altında karşı cinse ilgi duymasın savı ile kız çocuklarının kilitorisini kesen müslümanız diye böğürenler yoktur inşaallah.

İslam'da şekilcilik olmadığı halde, saçı sakalı urbayı kutsama olmadığı halde, türban denilen çaputla örtünme olmadığı halde, İslam'da azizlik, velilik, ruhban sınıfı olmadığı halde, saçı sakalı kutsayan, namus ve ahlak kavramı beyinde başlayıp beyinde bitmesi gerekirken, urbayı saç bağını, türbanı namus ve iffetin ve ahlakın simgesi sayan, tek tip örtünme ile kadınları liğörn cinsi tavuk çifliğinde dolaşırmış gibi sokağa salan, Şeyh, Şıh, tarikat cemaat lideri yaratıp İslam'a şirk koşan, bunların söylem ve demeçlerini İslam öğretileri önünde tutup İslam'ın olmazsa olmazı "TEVHİD veTAKVA" yı görmezden gelen, yobazlık ve gericiliği marifet sanıp İslam'a mal etmeye çalışan ruhunu benliğini yitirmiş kan uykusunda uyuyan müslüman geçinen yobazlar yoktur inşaallah.

Dünya üzerinde sayılarının 1.5 milyar civarında olduğu ifade edilen ve dünya nufusunun % 23 üne tekabül eden sayıları ile müslümanlar yukarda neğatif olarak nitelenen arızaları bünyelerinden atarlarsa veya atmışlarsa, sanıyorum artık dünya'da rahat etme zamanları gelmiştir. Buna çok ihtimal vermiyorum. Çünkü; ülkelerin içinde Allah adına hareket ettiğini söyleyen, Allah adına insan öldüren cellatlar, Sanki kainatı yaratan yaratıcının yeryüzünde kendini savunmaya ihtiyacı varmış gibi, Allah avukatlığına soyunanlar, İslam öğretileri ortada iken, sahte hadis ve sünnet söylemleri uydurup bunlar ile müslümanları sömürmeye, öldürmeye, domuz bağı ile bağlayıp insanlık dışı eziyetlere, kadınlara karşı yapılan zülümleri İslam öğretilerine atfederek insanlıktan çıkmaya devam edeceklerinden, Arap örf ve adetlerini giyim kuşamlarını İslam emri olarak dayatmaya çalışanların varlığı ile rahat yüzü göreceklerini sanmıyorum.

İslam dini medeniyet ve kalkınma önünde engel değildir. Asıl engel ise; Gericiliği yobazlığı, İslam ve Allah'a şirk koşmayı, din ve Allah ile aldatmayı, İslam yasak ettiği halde insanları tefrikaya, tarikatlara cemaatlara bölmeyi çıkarları uğruna zanaat edinenlerin varlığıdır. İslam bu anlayışı ve bu anlayışın savunucularını kendi içinden temizlemedikçe huzura kavuşamaz.

03/02/2013
Mustafa AKTEN