Tekil Mesaj gösterimi
Eski 03.02.13, 15:10   #2
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Atatürk’ün İngilizlere Resti

Yariya kadar okuduktan sonra okumayi tercih etmedim, kusura bakma.

Burada Ayrimciligi destekleyebilecek birkac satir halbüki kendimi bile rahatsiz etti, yanlis yönlendirmeler icinde oldugundan süphelenmeye basladim!.

Neden olarak, Mustafa Kemalin Selanikte Dogdugunu bilmekteyiz, halbuki bu satirlarin arasinda hep Kürt adi fazla gecip, böylelikle Mustafani acaba Kürtmü diye bir tablo ortaya konuldugundan süphelendim.

Selanik zamaninda, Osmanli Topraklarinin icinde olan Makedonya tarafinda kalir!.

Simdilik bir zamanlar bir bütün olan Toprak ikiye bölünmüs, Yarisi Mazedonya, öbür Yünanistan Isagalinde bulunan parcasi Makedonya ismini tasimaktadir!.

Simdiki Mezedonya, bir zamanlar Makedonya ismini almak istesede, burada Yünanli hirsizlarin tepkisi altinda Mazedonya ismini almaya zorlanir!.

Alıntı:
Salahi Sonyel, Atatürk ve Cumhuriyet tarihi konusunda çok önemli çalışmalara imza atan tarihçilerin başında geliyor.
Bunun Ingiliz oldugunu göz önüne alirsak, Madalya degil, sopayi yaglamayi düsünebilirim.

Benim görüsümce bunlarin yaptiklari, Tarihi bu sekil parca parca degistirmeye, "yama cabasi" biraz fazla gidiyor.

Ingilizlerin Tarihi üzerine birde sunu okumanizi tavsiye edebilirim.

http://www.bbc.co.uk/turkce/haberler...n_greece.shtml

Birde surasini: http://gundem.milliyet.com.tr/yunanl...98/default.htm

Böyle bildirileri ortaya cikartipta, simdiki olaylardan, Makedonya Mazedonya birlesmesinden dikkatleri baska tarafa yönlendirme olarak nitelendiriyorum.

Madem simdi yeniden su konuya dayandim, yeniden surasinida güncelleyip No´ya basmanizi bari dileyeyim. http://www.topix.com/forum/world/mac...AAFN23PMGMJ147

Zira simdiki durumda Makedonyayi 140.000 oyla Yünanlarin diye söyleniyor, halbuki burada Mazedonya ve Makedonya bir ülke olarak birlesmesi gerektigini, Yünanistandan kopmasini kendi görüslerimle destekliyorum.

Sayet bu gerceklesirse, Türkiye Topraklarinin icinde bulunan Trakya, Makedonya konsusu olarak simdilik Yünanistan sinirlarinin icinde bulunan Topraklarina yeniden kavusabilir, Bir zamanlar Bulgaristanin Isgal ettikleri Trakya topraklarina bu sefer sira gelebilir.

Iste bu TÜRKLÜKTÜR, birlik ve beraberligi aramak, Türk Kürt problemi yaratip bölünmeyi degil, Bu Hirsizlara karsi birlesmek, beraberligimizin getirdigi kuvvetle bunlara direnebilmek!.

Simdilik Türkiye sinirlari icinde terör yüzünden Sehitler veriyoruz, halbuki Avrupa göbeginde halen Türklügü Asimile ve silme emekleri sarfeden gücler bariniyor.

Sadece su gecen Balkan savasinda Katledinen Türk asilli Soydaslara bakin, Tecavüz edilen Türklüge bakin, hadi bakalim bu bilincle yeniden Türkiyenin bölünmesine nasil bir gözle bakmaya caliscaksiniz!.

Türkiyede Kürt sorunu dediniz, PKK´yi gösterdiniz!.

PKK kim, kimler destekliyor, Capulcu olarak her bir devletten taninmis bir Örgüt, Türkiyenin bölünebilinmesi icin dünya capinda desteklenen bir örgüt, Kürtmü oluyor?.

Kürt asilli Türkleri, (Hür yasamaya kendilerini adamislar) bunlari daga cikartip, beyinlerini yikamakla alet olarak kullanan güce destek verilebilinirmi?.

Ya yeniden sanirsam konudan uzaklasiyorum, kusura bakmayin.

Daha fazla uzaklasmadan surada son veriyorum!.

Yeniden konuyu parcaladigim icin özür diliyorum.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti