Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.13, 01:13   #1
dery.a
Yeni Üye
dery.a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1
Ettiği Teşekkür: 0
Aldığı Teşekkür: 13
Rep Derecesi : dery.a Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Question 12 Günlük Ege Gezisi

merhabalar ,
ben almanyada yasiyorum ve esimle 9 ile 20 Mayis arasi (12 gün) Ege'de tatil yapmayi düsünüyoruz.ucak gidis Münih-Dalaman, Dönüs ise Izmir-Münih planliyoruz
Rotamiz Dalaman ile Izmir arasi olacak. 12 gün icerisine cok seyi sigdirmak istiyoruz
görmek istedigimiz yerler : cesme, marmaris, kusadasi, Selcuk (efes, sirince vesayre),dalyan Milas... ve ve ve.. heryeri 12 gün'e sigidiramayacagimdan farkindayim... sizin önerilerinizden yola cikip verimli bir rota cizmeyi düsnüyorum.

cok sorum var, beni affetin

1. kisa ama verimli bir tatil olmasini istiyorum, pansiyonlarda kalmayi ve sehirler arasi dolmus veya otobüsleri kullanmayi düsünüyoruz. bununla ilgili önemli fikirleriniz var mi ? dikkat edecegim seyler. uygun taşıma araçlari.

2. bir yerde en fazla iki gün kalmayi planliyoruz. nereleri önerirsiniz? antik kentler,
bol bol fotograf cekebilecegimiz yerler, sakin sahil yerleri.

3. Egeden santorini. Biz aslinda yunan adasi santorini'ye gitmeyi düsünüyorduk. aranizda türkiyeden feribot olsun ucak olsun santorini'Ye gecmis olan varmi ?

4.Santorin olmazsa türkiyeye yakin olan günlük ferbitolar'la ulasabilecegimiz yunan adalarina gecmeyi düsünüyoruz. önere bileceginiz güzel bir yunan adasi var mi ? beyaz mavi evler..

5.gece hayati, eglence icin tavsiye edebileceginiz yerler?

6.katilabilecegimiz günlük turlar. (aslinda bunu internetten'de veya yerli turist-officlerinde bulabilirim. ama belki sizin katilip begendiniz tur vardir)

7.Konaklama. Pansiyonlar / kücük oteller nekadar güvenli ? sonucta gezerken bavullarimizi pansiyon'da birakcaz.

8. yoksa izmir-dalaman gezisi degilde, Dalamandan, fethiye ordan marmaris, datca , bodrum..... - didim'e kadarmi gitsem ?
veya izmirden yola cikip cesme, kusadasi, selcuk.. didim'e kadarmi gitsem. ama sonucta ya tekrar izmire yada dalamana dönmek zorundayim.. aklim cok karisik..

simdilik bukadar. eger bu sorularim disinda baska bilgileriniz varsa lütfen paylasin..
tecrübelerinizi aktarabilirseniz memnun olurum.

Unutmadan yaslarimiz 21 ve 24

selamlar.