Tekil Mesaj gösterimi
Eski 07.02.13, 12:16   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: İmralı İçin ‘ödül’ Ev Yapılıyor

İşte bakınız! TSK'nın Cumhuriyeti korumak ve kollamakla görevli kılınmasının sebebi anlaşıldımı? Cumhuriyet kime karşı korunacak? Cumhuriyet temel felsefesinin değişmez, değiştirilmez, değiştirilmesi teklif edilmez "laik" lik karşıtı odak olmakla mahkum olmuş AKP ve onun zihniyetinin uygulayıcısı hükümetine karşı.

Sevgili yurtseverler, şimdi bakınız! Anayasa çalışmaları yapılıyor.. Türk kavramı, Türkiye'liliğe, ünüter yapı federatif sisteme, demokratik parlementer sistem ise "başkan"lık sistemine dönüştürülmeye, olaki istedikleri Anayasa TBMM+Halk oylamasından geçtiğinde Anayasal suç işlenerek hayata geçirilecek yeni Anayasa! Yargıtay, Danıştay'ı kaldırıyor bu mahkemelerde açılacak Anayasa iptali davalarını şimdiden önlemeye çalışan kararları yeni yazmaya çalıştıkları Anayasa içine derpiş ediyorlar. Yerlerine ne gelecek? Temyiz mahkemeleri.

Yurtsever ve yurtsever olupda a sosyal olan a politik olan, de politizasyon dediğimiz lay lay lom, Ahmet attı Mehmet tuttu sözüm ona Spor ile dumura ve travmaya tabi kılınan vatandaş, ilgi alanları dışında olduğundan tehlikenin farkında bile değiller.

AKP hükümeti Cumhuriyeti korumak ve korumak görevini TSK'nın kendileri üzerinde bir baskı ve vesayet olarak telakki etmişlerdi ve bunu onursuzluk saymışlardı.

Ama ABD emperyalist işbirlikçiliğini, ve onların BOP eş başkanlığının vesayetini ise şeref saymışlardı. Şimdi kim yurtsever Vesayetci olan TSK'mı? Yoksa TSK'nın başına arap saçı örmek için planlar yapan ABD işbirlikçisi AKP'mi?
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.