Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.02.13, 10:47   #1
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Özgürlük Bu mudur?

ÖZGÜRLÜK BU MUDUR?


Sadece ilk kararı almakta özgürsün. Ondan sonrasında değil.’ İlk karar nedir? 4-5 yılda önüne konulacak sandıkta hazret Erdoğan ve taifesine oy vermek olacak. Bu kadar özgürlüğün olacak ya sonra,

sonra;
Çocuk yapmandan sayısına,

hayatının tanzimine,

neyi giyip yiyemeceğine,

nerde oturup kiminle el ele gezeceğine veya gezemeyeciğine,

nerede ne şekilde ibadet edeceğine ve kurallarına,

kuracağın işin nev'i'ne şekline kiminle ortak olacağına,

içeceğin içkiye, nerede içeceğine,

belkide hiç içemeyeceğine,

sosyal yaşamını nasıl tanzim edeceğine,
parlementer olmak istersen kendisine nasıl biat edeceğine,

içeceğin suya, soluyacağın havaya,

Hepsini, değiştirmeye çalıştıkları Anayasa ve değiştirecekleri, anti Atatürkçü ilkelerin içerdiği idari rejim "BAŞKANLIK" ile hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan karar verecektir.

Hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan adeta hayatın insana bahşettiği, beyni melekelerin yaşam içinde tefrik ve tercihini kullanma olayında ki rol''ün insana bahşettiklerini tek başına ve toplumsal olarak kullanma çabası içindedir. Hadi iyisiniz işiniz kolaylaşıyor...

Hayat da böyle değil mi? Bir seçim yaparız ve yapacağımız diğer seçimler artık bu ilkinden bağımsız gelişemez. Okuduğumuz bölüm, kariyer hayatımız, evleneceğimiz kişi, kişinin rengi, teni, ırkı, dini, mezhebi, yaşadığımız şehir vs…
Aldığınız kararların ne kadarı bunlardan bağımsız gelişiyor? Çünkü özgürlüğünü kısıtlayan çevre, aile, mahalle baskısı etken olmuyormu? Yaşam içinde bu kararlar ile bocalama evresinde artık olmayacaksınız. Size etki eden tüm faktörler artık saf dışı olacak onun yerini imam Recep Tayyip Erdoğan alacak belki de kayd-ı hayat şartı ile başkan sececeğiniz imam Recep Tayyip sizin yerinize her şeye karar vererek hayatta ve yaşamda karar verme gibi son derece hayatınız için önemli olan görevleri üzerinizden olarak işinizi kolaylaştıracaktır.

İmam Recep Tayyip Erdoğan'ı "BAŞKAN" seçmeniz halinde artık ettikleri şu aşağıda ki yeminleri etmeye de gerek kalmayacaktır.

YEMİNLER
Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı şöyle yemin eder:

“Cumhurbaşkanı sıfatıyla, devletin varlığı ve bağımsızlığını, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü, milletin kayıtsız ve şartsız egemenliğini koruyacağıma, Anayasaya, hukukun üstünlüğüne, demokrasiye, Atatürk ilke ve inkılâplarına ve lâik Cumhuriyet ilkesine bağlı kalacağıma, milletin huzur ve refahı, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde herkesin insan haklarından ve temel hürriyetlerinden yararlanması ülküsünden ayrılmayacağıma, Türkiye Cumhuriyeti’nin şan ve şerefini korumak, yüceltmek ve üzerime aldığım görevi tarafsızlıkla yerine getirmek için bütün gücümle çalışacağıma Büyük Türk Milleti ve tarih huzurunda, namusum ve şerefim üzerine andiçerim.”
 

Parlementer olanlar, TBMM si çatısı altında fiilen göreve başlamadan önce aktif olarak görev alacağı, komisyon ve genel kurul çalışmalarına katılmadan önce Türk milleti önünde aşağıda ki yemin metnini okuyarak göreve başlar.
İşte yemin metinleri;

“Devletin varlığını ve bağımsızlığını... Yurdun ve halkın bölünmez bütünlüğünü...

Halkın kayıtsız şartsız egemenliğini koruyacağıma...
Hukukun üstünlüğüne... Demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti ve Atatürk ilkelerine bağlı kalacağıma...

Halkın refah ve mutluluğu için çalışacağıma...

Her yurttaşın insan haklarından ve temel hak ve özgürlüklerden yararlanması ülküsünden... Ve Anayasaya bağlılıktan ayrılmayacağıma... Namusum ve şerefim üzerine ant içerim.”
 
İşiniz kolaylaşmış oluyor, Hadi gene iyisiniz...

Hadi kolay gelsin!

09.02.2013
Mustafa Akten

__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.