Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.02.13, 11:26   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 541
Mesajlar: 2,815
Ettiği Teşekkür: 21794
Aldığı Teşekkür: 11420
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Ben Deniz Kurmay Albay M.Koray Eryaşa

"Kurulmuş bir hükümeti Cebren Iskat veya Vazife Görmekten Cebren Men Etmeye"

Kimler yetkilidir biliyormusunuz? Atatürk'ün "Gençliğe Hitabesinde yer bulan" muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur, tarifinde anılan "GENÇLİKTİR". Hangi gerekçe ile ? Bu günkü gibi Türk milleti yaşamında yer almış olan ve 11 yıldır devam (Gaflet, delalet, ve hatta hıyanet) tanımlamasının hayata geçmesi ile.

Peki böyle bir görev Atatürk tarafından başka bir yerde verilmişmi? Evet lütfen Bursa Nutku'nu unutmayalım oradaki gençlik tarifini unutmayalım.

Mektup yazarı, M.Koray ERYAŞA, bir TSK mensubudur. TSK Cumhuriyeti korumak ve kollamakla görevlidir. Ne zaman? İRTİCA Atatürk ilkeleri yerine yaşam içinde idari nizam olarak Türk milletine datyatıldığında, BOP eşbaşkanlığı gibi Anayasal suç ile bir başka devletin görevlisi olmayı kabullenmekle, mandacı olmakla ve işbirlikçi olarak gaflet, delalet, hıyanet kelimelerinin tam manası ile Türk milleti hayatında gelişmesi ve oluşması ile. Bu haller oluşmuşsa mevcut hükümet resen ve fiilen ıskat edilir. Önemli olan Vatan ise gerisi teferruattır.

Kaldı ki, ERYAŞA komutanımız böyle bir olaya diğer komutanlarımız gibi ne teşebbüs etmiş nede teşebbüs edilmiş, nede nakıs kalmıştır.

Hepsi düzmece iddialar, CD'ler uydurma yalancı şahitler ile görülmüş sonuçlanmış dava ve sonuçlandırılmaya çalışılan benzer davalar!

Sizler hiç merek etmeyiniz ERYAŞA komutan ve diğer komutanlarımız. Türk milleti sizi biliyor, suçsuzluğunuza inanıyor.. Türk milleti bünyesinde kaygı ile bakılan karar mahkeme kararı olarak addedilmiyor ve geçersizdir diyor.

Sizler esir konumda tutuklu olsanızda şerefiniz ile Türk milleti hayatında yer almaya devam edeceksiniz.

Sizlere bu acıları yaşatanlar hesap günü geldiğinde başlarına geleceği şimdiden düşünmelilerdir.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.