Tekil Mesaj gösterimi
Eski 09.02.13, 21:02   #14
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85359
Aldığı Teşekkür: 82599
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Kitap okumada 1 Japon, 150 Türk’e bedel!

Sanırım bu başarıda bizlerin de payı var.

Elimdeki 700 küsür saylaık kitabı gören bir arkadaş bunun hepsini okuyormusun diye sormuştu.
Şimdi ne cevap verilir ki?

Yok okumuyorum hava olsun diye yük ediyorum kendime.

Kapak rengi kıyafetime uygun aksesur alarak kullanıyorum.

Gibilerinden ti ye de almam mümkündü ama saf saf evet okuyorum sen okumazmısın diye sorduğumda "Gerek yok ki bu kadar sayfayı okumaya arkadaki tanıtım yazısını okudum mu tamamdır."

Arkada kapak taki tanıtım yazısı ile tüm kitabın içindeki yazılanları anlayan bu kadar zeki birini tanıdığım için çok şanslı olduğumu bir imzanı alabilirim diyerek dalgamı geçtiğim şahısın yüzündeki mutlu gülümsemeyi görerek kendimi cennetlik ilan etmiştim.

Evet kitap fiyatları gelir düzeyine göre çok fazla. Tanesini en az 20 lira olarak hesaplarsak ayda 3 kitap bitiren bir kişinin bütçesine ağır geliyor.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.