Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 00:00   #8
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39539
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 12 Günlük Ege Gezisi

Sizin en büyük dezavantajınız Mayıs ayında turizm sezonunun başlamamış olmasıdır.

Ancak ben madem Marmaris' e kadar ineceksiniz, Yunan adası ziyartetinizi Bodrum' dan yapmanızı öneririm. Bodrum' da da belki bir veya iki gün kalabilir Kos adasına günlük ziyeret yapabilirsiniz.

Gece hayatı için aslında Mayıs ayında Akdeniz tavsiye edilir diye düşünüyorum. Mesela Alanya, Side gibi yerler. Ama Mayıs ayında Ege' de en hareketli gece hayatı Marmaris' de yaşanır. Ama Mayıs ayı olması itibariyle yine de gece hayatı sınırlı olacaktır...

Bana kalsa Ege' yi Mayıs ayında gezmezdim. Mayıs ayı mecburiyetim olsa Akdeniz' i tercih ederdim. Ege, Haziran ve sonrasında daha tatlı yaşanır. Tabi dediğim gibi bunlar beniM kendi deneyimlerim.

Güzel bir tatil dilerim...