Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 01:30   #21
ReaL
Deniz Sevengillerden

ReaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2602
Ettiği Teşekkür: 161511
Aldığı Teşekkür: 177610
Rep Derecesi : ReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardırReaL şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Arastirmaci
Standart Cevap: Havalimanında yaşanan çarpıcı bir gericilik hikayesi...

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Zırtaboz bir sözlük yazarının marifetlerini gerçekmiş gibi algılamak hiç doğru değil,
Çamur at izi kalsın taktikleri bunlar,
Basında daha önceleride okuduk, vay efendim mini eteklilere kezzap sıkıyorlar, oruç tutmayanları dövüyorlar, buna benzer çoğu haberlerin yalan olduğu daha sonradan öğrenildi,
Bu tür olaylar hiç yaşanmıyor demiyorum, yaşanıyor ama çok az ve münferit olaylar,
Bu olaylar çok ciddi meseleler, bir tarafı suçlarken vicdanlı olacaksın iftira atmayacaksın,
delilin ispatın olacak, bir kişinin suçlamasıyla darağacı kurulmaz.

Bir dakika yahu. Sen nerede yaşıyorsun?
Alıntı:
vay efendim mini eteklilere kezzap sıkıyorlar, oruç tutmayanları dövüyorlar, buna benzer çoğu haberlerin yalan olduğu daha sonradan öğrenildi,
Bunları hangi basın yalanladı..

Senin daha bilmediğin neler var biliyor musun?

Ramazan ayında ne kadar açık lokanta varsa, camları kırıldı, ne kadar alkollü içecek satan büfe türü yer varsa molotof kokteyl atılarak aynı gece aynı saat dilimi içerisinde yakıldı.

Bayanlar diz üstü etek bile giyemiyordu, maket bıçağı ile bacaklarına kesi atılıyordu..

Ben bunları birebir yaşayan, tanık olan kişiyim.. Neyin yalanı?

Tüm katılımcı arkadaşların okumasını rica ediyorum... Lütfen Tıklayınız..
* * *
ReaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz ReaL'in Mesajına Teşekkür Etti.