Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 01:34   #38
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131026
Aldığı Teşekkür: 42515
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Selam (Akıncı)

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Hoşgeldin Akıncı,

İnsanlıkarayan'ın aksine senin Türkçe'ni anlamak daha kolaymış
Anlamadiiiiiim.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Akinci Mesajı göster
Hosbulduk Lale Hanim tesekkür ederim.
Bu arada baya güldüm Insanlikarayan abimin türkcesine
Bu dediginize bende katiliyorum ama son zamanlarda biraz düzeltmis :-)
Ya Kardesim sen daha iyi biliyorsun davayi, su Sahte Müslüman AKP´lilerden Nasil oldugumu.

Belki unutmussundur, 1996, Orada Usinden Spor Kulübündeki Faaliyetlerimi.

Burada Spor kulübünün bagimsiz olmasi gerektigini anlatiyordum, ITLER nasil oraya buraya cekip, Okul Cocuklarin cebindeki harcliklarina nasil göz dikip, Spor kulübünü batirdiklarini.

Oradan ayagimi cektikten sonra, zaten fazla sürmedi.

It sürüleri cekistirip nerelere getirdiler.

Simdi belki anlayabilirsin, neden bu Ismi aldigimi!.

Orada lafi oraya yerlestirdigimde, bize güvenin yokmu, ayrimciligimi istiyorsun dediler?, Sonrada Spor Kulübüne Cocuklarin harcliklarina göz diktikleri icin, Kumarhane ve ******yi getirdiler.

Yazik degilmiydi bu genclere, genclige?, Yabanci oyunculari dine imana soktukta, Su AKP´cilerin icinden, Kumari Fuhusu cikartamadik!.

Seninde haberin var O zamanlardan, belki detayina girmemissindir ama, O zamanki Baskan olanlar nereye cektiklerini, Camilerde en Önde oturanlarin hareketlerin´len, nasil Cocuklarin Paralarina göz dikip, Planlar kuruldugunu!.

Belki nasip olursa, bu sene islerimi düzeltikten sonra, yeniden oralara takilacagim, yeniden Masanin üzerine vurupta, yüzlerine vuracagim, biliyorsun daha hesaplar acik.

Bir evvelki hoca O zamanlar ricada bulunup, Vaz vermeye davet etmisti, Orada olur ama en önde iki sirayi ilk önce Topa tutarim demistim.

Sende bilirsin su Ak sakallilari, yüzlerine karsida söylemistim.

Yaa kusura bakmayin, su Hosgeldin konusunuda bozmaya basardim.

Galiba cok doluyum, Cooook!.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi İmge Mesajı göster
İnsanlıkarayan ne güzel mani söylüyor

Hee yaa Akinci´da gözlerine inanamayip, sanirsam en azindan iki sefer okudu gösterdigimde.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti