Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 18:55   #29
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaat Şimdi de Buna Taktı: Tüplü TV Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Herhangi_Biri Mesajı göster
Sorularına net samimi cevap veriyorum da bize tercüman lazım birbirimize anlatamıyoruz durumu.
bak bi daha anlatıyorum kısaca.
konu dışardakiler için süslenmesi vs değil,ister erkeğe süslenir ister şık güzel görünmek ister bu makul bir davranış kapalısı açığı yok kadın kadındır ya da bayan her neyse.
asıl mesele hem inancı gereği kapanıp hem o kapanmaya ters düşer şekilde giyinmesi ve davranışları.mesela türban takar ama renkli renkli allı pullu gösterişli dikkat çekici.
yani burdaki türban inanc gereği kapanması gerektiren bir eşya olmaktan çıkmış gösteriş gereği giyilen bir eşyaya dönmüş.
daha kısacasını söylim türban takıp dar giyinen kot pantolon olur ya da uzun kol vs olur görsen seni rahatsız etmez mi ?
Yok seni çok iyi anladım, başörtülü inançlı kadınların gösterişten uzak sade giyinmesi gerekir diyorsunuz, çok doğru
iyi diyorsunuz güzel diyorsunuzda pardon ama bundan size ne, başkalarının gösterişli giyinmesi başkalarını neden rahatsız etsin,
Tamam nasıl giyinmesini istersiniz, çekici değilde itici olan çarşaf giysinler olurmu? ama onuda eleştiriyorsunuz,
Ama ben anladım başını açsında ne giyerse giysin, öyle değilmi,
çünkü başı açık bayanların en uçuk giyinmeleri tartışma konusu olmaz, olmamalıda bence
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti