Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 18:59   #32
Herhangi_Biri
Tam Üye

Herhangi_Biri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 723
Aldığı Teşekkür: 1051
Rep Derecesi : Herhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerdeHerhangi_Biri Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaat Şimdi de Buna Taktı: Tüplü TV Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Yok seni çok iyi anladım, başörtülü inançlı kadınların gösterişten uzak sade giyinmesi gerekir diyorsunuz, çok doğru
iyi diyorsunuz güzel diyorsunuzda pardon ama bundan size ne, başkalarının gösterişli giyinmesi başkalarını neden rahatsız etsin,
Tamam nasıl giyinmesini istersiniz, çekici değilde itici olan çarşaf giysinler olurmu? ama onuda eleştiriyorsunuz,
Ama ben anladım başını açsında ne giyerse giysin, öyle değilmi,
çünkü başı açık bayanların en uçuk giyinmeleri tartışma konusu olmaz, olmamalıda bence
Beni çook iyi anlamışsın muhterem