Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 19:25   #34
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131034
Aldığı Teşekkür: 42518
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Cemaat Şimdi de Buna Taktı: Tüplü TV Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
İnsan abi kusura bakma felsefem pek iyi değil, anlamadığım cümleler hakkında yanlış bişi yapmak istemiyorum
Belki farkina varmisindir, biraz tuhaf Türkce konustugumdan, simdilik Türkiyede yasamadigimi cikarmis olabilirsin.

Halbuki Türkiyede gecen Okul Hayatima 1974´te son vermis olmamla, gurbet ellerde, Türkceyi bile unutmaya baslamistim.

Dil burada fazla "Önem" benim icin tasimiyor, Hayat Mektebi görmüs Insanlar yeniden bir baska oluyor!.

Felsefeyi simdiye kadar anlamasamda, sanirsam bir zamanlar Inceye alinan Hayat Mektebi olabilecegini kanisindayim.

Fakat burada cevrene acilmayip, Arastirmayip, hep ayni Plagi calarsan, burada kendi kendine celme attiginin farkina bile varamiyorsun.

Simdi yeniden sormus olayim?: Bayanlar Örtündü!.

O kadar "DAR" Burka kullandiki, Memelerinin büyüklügü, Vücudunun bütün ayriliklari gözükünce, bu Örtünme seklinimi öneriyorsunuz?.

Burada yeniden Belirtmis olayim, Dini Disariya degil, Icinde temiz tutmalari lazim.

Cevremde Cok Serefli ve ******** dolasiyor!.

Bazi Pezevenklerin burada, Bazi AK Sakallilardan daha Serefli olduklarinin Altina Imzami atabilirim!.

Burada bir kac Hayat Hikayesinde Belirttigim gibi!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti