Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 19:35   #35
ala'turka
Yasaklı Üye

ala'turka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 15
Ettiği Teşekkür: 2110
Aldığı Teşekkür: 3866
Rep Derecesi : ala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmedeala'turka muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Cemaat Şimdi de Buna Taktı: Tüplü TV Gibi

Alıntı:
Simdi yeniden sormus olayim, Bayanlar Örtündü!.

O kadar "DAR" Burka kullandiki, Memelerinin büyüklügü, Vücudunun bütün ayriliklari gözükünce, bu Örtünme seklinimi öneriyorsunuz?.

Burada yeniden Belirtmis olayim, Dini Disariya degil, Icinde temiz tutmalari lazim.

Cevremde Cok Serefli ve ******** dolasiyor!.

Bazi Pezevenklerin burada, Bazi AK Sakallilardan daha Serefli olduklarinin Altina Imzami atabilirim!.
Yazdıklarını çok iyi anladım, başörtü takanların dar vucut hatlarını belli eden kıyafet giymelerini bende onaylamıyorum,
ama ne yapmamız lazım kalkıpta onlara neden böyle giyiyorsun diyerek yasak getiremeyiz,
ben diyorumki bırakalım herkes istediği giyinsin. demokraside bu olsa gerek,

Çok haklısınız her sakallıyı dede sanmamalı, sakal dürüstlüğün alameti değilki, şeref insanın kalbindedir katılıyorum.
ala'turka isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz ala'turka'in Mesajına Teşekkür Etti.