Tekil Mesaj gösterimi
Eski 10.02.13, 19:53   #36
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131224
Aldığı Teşekkür: 42615
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Cemaat Şimdi de Buna Taktı: Tüplü TV Gibi

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Yazdıklarını çok iyi anladım, başörtü takanların dar vucut hatlarını belli eden kıyafet giymelerini bende onaylamıyorum,
ama ne yapmamız lazım kalkıpta onlara neden böyle giyiyorsun diyerek yasak getiremeyiz,
ben diyorumki bırakalım herkes istediği giyinsin. demokraside bu olsa gerek,

Çok haklısınız her sakallıyı dede sanmamalı, sakal dürüstlüğün alameti değilki, şeref insanın kalbindedir katılıyorum.
Bu Zihniyeti güden Toplumu sorguya cekmemiz lazim, Dinlerini ileri sürerek, istedigi gibi giyinen Benligi AV diye degil, onunda bir Insan olabilecegini anlayip, kavramaya baslamamiz lazim!.

Dinlerini ileri sürerek Toplu Tecavüze imkan vermemek lazim.

Bir Misal surada vereyim, bunu bende aynen böyle görüyorum, Istah alabilirsin, ama yemegi evinde al!.

Daha üzerinden fazla zaman bile gecmedi, Adana taraflarinda, El Ele geziyorlar diye, bunlari basip, Kizi Kacirip, Dinlerinin usülünce Toplu Tecavüze basladilar, bazi zihniyetlerde, Bu Tecavüzcülere hak vermeye calisip, normal oldugunu belirtti.

Hadi Oralari Cogunlukla Arap Uyruklularla dolu olsalar bile, Polisin isi ney, neden bunlari tespit etmekte Zorluklar yasiyorlar!.

Iste böyle durumlarin arastirilmasi lazim.

Yoksa, Kundakta olan, "Gülen" bir Bebegi bile bunlar neden olarak gösterip, Toplu tecavüze girisebilirler!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti