Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.02.13, 00:56   #7
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 294
Ettiği Teşekkür: 131287
Aldığı Teşekkür: 42663
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Egemen Bağış hızını alamadı: ‘Erdoğan’ın doğmasına vesile olan...

Alıntı:
Çünkü bu 3 şehir, Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en büyük liderinin doğmasına vesile olmuştur
Yaa sunu simdi anlamadim, Almancaya ceviren olabilirmi sunu?.

Tek anladigim, veya anlam cikartabildigim Toplu Tecavüz gibi birsey.

AB Baskani diye bu Avrupa birliginin baskanimi oluyor?.

Avrupada oldugu gibi, Katolik kilise duvarlarinin ardinda Cocuk Tecavüzlerinin sonucu olarak Katolik Kiliselere artik Cocuk Tecavüz Kulübü diye hitap edenler var.

He yaa Su Talibanlarda Cocuk tecavüzcülügü yapiyordu degilmi?, birde Salafistleride unutmayalim, bunlarda ayni kaliptan.

Hayret edilecek bir sey buldum burada yahu, Türkiyede Tam ortasinda kalmis, bunlarin.

Inanmayanlar Haritayi acip baksinlar, herhalde Dünyanin bir tepsi olduguna inanan kalmamistir.

Su 50% zihniyetten süphelenmeye basladigimida belirtebilirim, bunlardan burada varmi, acaba beni biligilendirebilirmi?.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.