Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.02.13, 10:33   #2
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21783
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Ecdad ve 3 çocuk 'siyaseti' birleşirse!

Evet gerçekten bu çocuk konusunda usanç geldi ve ifade etmekten biz yorulduk, İnsanlar, ve diğer yaratılmışlar çiftleşirler. Diğer canlılar üreme iç güdüleri ve bedenlerinin fizyolojik işleyişi homojen hale geldiğinde üremek üzere çiftleşirler. İnsan dışındakiler iç güdüleri, insan ise beyni melekeleri ile hareket eder. İnsanı diğer canlılardan ayıran düşün yeteneği, ön sezileri, ve durum muhakemesidir.

İnsan elbette soyunu devam ettirecek çocuk sahibi olmak isteyecektir. Bunu yaparken, insan evladı gibi bakabileceği, yedirip doyurabileceği, sağlıklı şartlarda büyüteceği, ekonomik ve sosyal statüsüne uygun sayıda çocuk sahibi olması hem kendinin hemde aklını çalıştıran herkesin dileğidir.

Ismarlama, fabrikasyon halde üretilmiş çocuk, nitelik açısından daima aileye, millete sorun çıkaracak çocuk demektir. Sadece TSK'ya asker olsun diye niteliksiz çocuk yapılacaksa, bunun günümüzde bir öneminin olmadığıda bilinmektedir. Artık asker olanlar sayısı çok niteliksiz olanlarla değil teknolojik donanım ile savaşmaktalar.

Hazreti imam Recep Tayyip Erdoğan her konuda olduğu gibi bu çocuk konusunda da cehaletinin tüm hünerlerini sergilemektedir.

Doğu ve Güneydoğuya bir bakınız lütfen 8-10 çocuktan aşağı olmayan aileler, bu çocukları dünyaya getiren kadınların jinekolojik, psikolojik, ekonomik ve sosyal olarak yaşadıkları travmalar gözler önündedir ki, kızlar Kuma, Berdel, Berivan, Erkekler, Irgat, maraba!
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti