Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.02.13, 18:35   #5
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131045
Aldığı Teşekkür: 42519
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Hiristiyan alemi sarsiliyormu ney?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Limon Mesajı göster
Kim ki bu tanımıyorum

Bir taraftan Hiristiyan Katolik aleminin basi olmakla, baska taraftanda, En büyük Cocuk Tecavüz kulübü baskani!.

Bir ayrintiyi yukarida belirtmistim!.

2013 Yildan beri Sömürücülügünü sürdüren bir din sömürücü kulübü, baskalarida yasallastirilmis, Sokak haydutlari olarak bunlari adlandirabiliyor!.

Hiristiyan yönetimin altinda calistigin zaman, Masinin bir parcasi Otomatikman bunlarin kasasina gidiyor, bunlar yetmemis gibi, her Pazarda, sira sira acik tabagi gezdiriyorlar.

Bunun anlamida, Komsusu ne kadar icine biraktigini görsün, böylelikle daha fazla koymalarini sagliyorlar.

Anliyacagin (Tabaga) Koyan koyana!.

Buda yetmemis, ellerini Cocuklardanda birakamiyorlar, tabiki simdi bunun tam olarak anlatmiyacagim, sadece Tabagin akibetine ugradiklarini artik kendiniz düsünün!.

Ikinci sefer bunu yollamaya calisiyorum, birincisi elektronik yollarda kayboldu, bu sefer ama emniyetimi aldim!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.