Tekil Mesaj gösterimi
Eski 11.02.13, 22:02   #60
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İşte THY’nin Yeni Hostes Kıyafetleri | İşte Twitter’daki Tepkiler:

Ekşi sözlükten, birkaç alıntı yorumlarda benden olsun.

- herkesin modacı olabileceğini gösteren kişi.

-thy içn tasarladığı!!! kıyafetler şık desen değil, modern desen değil, geleneksel desen değil, fonksiyonel desen değil, moda desen değil.. değil yani.

-insanların para ve güç için ne hallere girebildiğini kanıtlayan, dik duruşlu (!) sanatçı (!) modacı (!)

-kariyerinde koca bir leke olarak kalacak, zevksiz damgası yeme riskini de göze alıp, modacı(!) ünvanının yeterliliğini son çalışması ile ispatlamıştır.

-herkesin modacı olabileceğini gösteren kişi.

-bu modacı hanım birkaç yıl öncesine kadar, ''modern olmayan kıyafet dikmem, bu yüzden başörtülü kadınların taleplerini geri çeviriyorum'' diyordu. güç, iktidar nelere kadir! herkese her şeyi yaptırabiliyor işte. thy için tasarlayıp diktikleri sıradan bir koltuk kumaşından gibi dahi görünmüyor. gecekondularda kullanılan koltuklarda bile daha güzel çizgiler vardır, eminim.

-kendisiyle tek ortak noktamız, ikimizin de modadan anlamıyor oluşu olabilir.

-moda dergileri sayfalarını çevirmeye haiz, her kadından modacı olabilirin, yürüyeni.

-Nihai değil, tasarım olduğunu söylemiş. ben nihaisini kaldıramam zaten.

-Yandaş modacı kavramını literatürümüze kazandırmış kişi.

-kabin görevlisi ifadesini yanlış anlamıştır. buradan kendisine hatırlatmayı borç biliyorum; o "kabin", görev yaptıkları yerin adı, giyecekleri kıyafetlerin değil.

-Döşemelik koltuk kumaşından üniforma dikmiş olan modacı hanımefendi.

Daha niceleri var, hepside bu siteye uygun değil,ben en kibarlarını seçtim
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.