Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.13, 12:19   #8
No Pasaran
« Çapulcu »

No Pasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 197
Ettiği Teşekkür: 1866
Aldığı Teşekkür: 4393
Rep Derecesi : No Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura aboutNo Pasaran has a spectacular aura about
Ruh Halim: Meskul
Standart Cevap: Ah şu yağcılık!

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi No Pasaran Mesajı göster
Bahsettiğiniz konular şunlar sanırım :

AKP Trabzon/Of ilçesi Belediye Başkanı : Erdoğan için şükür namazı kılalım (bkz)

AKP Bursa Milletvekili : Erdoğan'a dokunmak ibadettir(bkz)

Akp Manisa Milletvekili : Erdoğan için 30 gün kefalet orucu tutalım (bkz)

Birazda bürokratlar dışındakilerden örnekleyelim:

Sinan Çetin : ''Açılımı başlattığı için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ı kahraman olarak görüyorum. ''

Şahin Özer (müzik şirketi sahibi) : “Ben Tayyipçiyim”, “Tayyip Bey şuradan atla desin, atlarım”

Ethem Sancak (Medya ve ecza deposu patronu) : "İdolüm Tayyip Erdoğan, ona sevdalıyım"

Cihan Kamer (Kuyumcu) : “Benim siyasi bir kimliğim yok. Ben asıl Tayyip Erdoğancıyım. Tayyip Erdoğan, Komünist Parti’den aday olsa, oyumu yine ona veririm. Benim için önemli olan Tayyip Erdoğan’dır”

Son 4 örnek için bkz

Kadir Çöpdemir (Oyuncu) : Tayyip Erdoğan'a : ''Allah sizi başımızdan eksik etmesin'' (bkz)

Aklıma şimdilik gelenler bunlar.
Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi No Pasaran Mesajı göster
14.01.2013 - AKP Ağrı Milletvekili Fatma Salman kendisini iki dönem milletvekili yapan Erdoğan için canını vermeye hazır olduğunu söyledi. bkz
Daha önce bunları başka bir konuda yazmıştım. Bir yenisine de Süleyman Soylu yukarıdaki haberle ekleniyor. Bunun dışında yeni bir kaç söylem daha buldum

İsmail Hakkı Eser(AKP Aydın İl Genel Meclis Üyesi) - "Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Tayyip Erdoğan'a biz o kadar bağlıyız ve aşığız ki, bizim için adeta ikinci peygamberdir" demişti. bkz

Fevzi Berdibek (AKP eski Bingöl Milletvekili) - 2006 yılında Erdoğan, makam aracında fenalaşarak bayılmış ve otomatik olarak kilitlenen araçta mahsur kalmıştı. Erdoğan, aracın camının çevredeki bir inşaattan getirilen balyozla kırılmasıyla kurtarılmıştı. Erdoğan’ı kurtaran balyoz AKP eski Bingöl milletvekili Fevzi Berdibek’e Erdoğan’a olan bağlılığını kanıtlamak için fırsat olmuştu.
Balyozu satın alan ve saklamanın kendisi için onur olduğunu belirten Berdibek şöyle konuşmuştu: “Bize çok şey kazandıran bu balyozu, manevi değeri nedeniyle alıp yanımda saklamayı uygun gördüm. Hayatımın sonuna kadar bunu saklayacağım. Kimseye vermeyi de düşünmüyorum.”

Arif Yılmaz (RTE Üviversitesi Rektörü) - Rize Üniversitesi senatosu geçtiğimiz sene aldığı kararla üniversitenin adını Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi olarak değiştirmişti. YÖK tarafından onaylanan karara ilişkin konuşan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Arif Yılmaz, değişikliğin kendi fikirleri olduğunu ve bunun için Erdoğan’dan izin aldıklarını belirtti. Yağcılık için isim değişikliğini yeterli bulunmadığı görülmekte. Üniversitenin Sağlık Yüksekokulu sekreteri Mutafa Çakır üniversitenin yeni logosunun Erdoğan’ın imzası olmasını önermişti. bkz