Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.13, 17:08   #12
Şahinoğlu
Üye

Şahinoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 0
Ettiği Teşekkür: 132
Aldığı Teşekkür: 617
Rep Derecesi : Şahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmedeŞahinoğlu muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Seytan
Standart Cevap: Melih Gökçek’in sansürlettiği fotoğraf ödül aldı

Sevgili Banemin, bir an için o sımsıcak gülüşün sonsuza kadar yok olduğunu hayal et... Yok ben edemedim. Yaşamanın ne anlamı kalır ki artık? Tüm samimiyetimle söylüyorum yalnız ve güzel şehir Angara'da intihar sezonu açılır.

Balinaların kafasının bir şeye bozulup karaya vurması gibi, Ankara Büyükşehir Belediyesi Hizmet ve Kömür Dağıtımı binası önüne vurmuş öbek öbek insan portreleriyle karşılaşılır. Yalnız burada deniz olmadığından kelli sudan karaya vurmak pek optimal bir çözüm değil gibi görüküyor.

Ankara'da yerli yersiz (çoğunlukla yersiz ve estetiksiz) köprülerin varlığı göz önüne alınınca, oradan karaya vurmak daha akilane bir çözüm gibi sanki. Ben olası bir durum için Meşrutiyet Caddesi'ndeki Apaçi köprüsünü belledim. Ki bu köprü, genç irisi apaçi kardeşlerimizin konuşlandığı; icabında müthiş rakslarını sergiledikleri bir alandır aynı zamanda. Bir taşla iki kuş vurma niyetindeyim. Onlarsız da bir dünya olmaz olsun zaten.
Şahinoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz Şahinoğlu'in Mesajına Teşekkür Etti.