Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.13, 16:36   #3
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Jan 2013
Yaş: 74
Konular: 540
Mesajlar: 2,814
Ettiği Teşekkür: 21781
Aldığı Teşekkür: 11416
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Banu AVAR : Vatikan Yeni Papayla Yeni Bir Haçlı Savaşına Girişecek!

Ben Sn. Banu Avar'ın vurgularına katılıyorum, Haçlı savaşları ne bu günkü Papa döneminde ne öncekilerde nede gelecek olan Papa döneminde bitmeyecektir. Amerikan derin devleti ve derin devleti içinde kurucu iradenin temsilcisi sıfatı ile bulunan siyonist Yahudi'ler taaa 1945 li yıllardan beri Dünya haritalarını önlerine alarak, bölge bölge planlar yapmaya, bu planların hayata geçmesini sağlamak üzere değişecek sosyal, siyasal, ekonomik ve askeri durumlara göre A+B+C+D gibi uygulamaları devreye koymaktan çekinmemekte bu meyanda yeri ve zamanı geldiğinde Vatikan da çıkarları ve planları uğruna kullanılmaktadır.

Çok detay ve teferruata girmeden özetin özeti bir iki cümle ile ABD ne istemektedir? ABD Ortadoğu da İsrail yanında bir ileri karakol daha istemektedir ki, değişen koşullarda çıkarlarına helal gelmesin, Bunun için tüm dünya bölgelerinde ve ortadoğu da askeri ve ekonomik açıdan güçlenmiş ulus devlet istememektedir. Kent devletleri asıl hedefleri arasında olup idare edilmesi ve mandaya bağlanması daha kolay olduğu için. Bu uğraş için deşifre olmuş BOP ve işbirlikçi devlet idarecileri bunun hayata geçmesi için çalışmaktalar.

Kafkaslarda SSCB'nin dağılması ABD için bir şans olsada, bu günkü Rusya'nın askeri ve ekonomik açıdan sahip olduklarını, planları önünde engel görmekteler, Rusya'nın dağıtılması ve pasifize edilmesi planları içinde vardır. Top yekun savaş kent devletciklerinin oluşumu, milli sınırların ABD öngörüleri doğrultusunda değişerek hayata geçmesi ile asıl Haçlı Savaşları bu ülkelerde yaşayan adı müslüman olan ve fakat müslümanlığı yanlış bilip yanlış yaşayanlar ile olacaktır.

ABD planları hiç bitmemiştir. Dünya'da 24 saat kesintisiz para basan ve yıl boyu biteviye para yani dolar basan tek ülke ABD dir. Dünya'ya dünya kuruluşlarının finansman giderlerinin % 60 ını tek başına sağlayarak, Nato'yu kendi askeri gücü gibi kullanarak, BM'leri kendi meclislerinin yan organı gibi kullanarak, istendiğinde, istediği hükümeti al aşağı etmek üzere kesintisiz olarak bastığı dolarlardan uçaklar dolusu parayı ajan provakatörlere dağıtarak hegemonyasını sürdürüp hakim olmaya çalışmaktadır. Bu nedenle Haçlı savaşları bifiil sürmektedir.

Haçlı savaşları budur.
__________________
Mustafa Akten isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Mustafa Akten'in Mesajına Teşekkür Etti.