Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.13, 18:03   #62
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17570
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İşte THY’nin Yeni Hostes Kıyafetleri | İşte Twitter’daki Tepkiler:

Ağlamakla hedefine bir adım daha yaklaşmış,Bülent Arınç,bundan sonra onu daha çok tutar.

Ekşi sözlükteki,bu yorum !! Nihai değil, tasarım olduğunu söylemiş. ben nihaisini kaldıramam zaten !! çokda güzel uymuş.
Bunlarda hiçmi onur kalmamış,bu devirler geçecek,çocuklarımızında devri başlayacak,tarihde bunları hep yazacak,suratlarına bir şamar gibi çarpılacak.Allah gözlerini doyursun,ne diyelim.Onuru olmayan bir insan,diğer bütün kötü sıfatlarıda fazlasıyla hakediyor demektir.Bu ve bunlar gibileri,yaşamım boyunca hiç,ama hiç affetmiyeceğim,gelecek nesillerinde unutmaması ve affetmemesi içinde elimden geleni yapacağım.O günler çok yakın,o günler geldiğindede bu ve benzeri şahıslarında ülkemizde yaşayacağına ihtimal vermiyorum.Yaşayacakları çok ülke var.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.