Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.13, 19:10   #16
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Kişisel Gelişim Kitapları Saçmalığı

Meğer ne kadar çokmuş kişisel gelişim kitabı okuyanlar.

Ben de okudum ve gerektikçe de okurum.

Kişisel gelişim kitaplarında kişi şimdiye kadar kendisine yabancı bir durumla karşılaştığı zaman, ne gibi davranması gerektiğini çok da güzel öğrenebiliyor. Örneğin anne olmamış bir kadının, şimdiye kadar çocuk eğitiminde etrafından görmüş olduğu yanlışları, kişisel gelişim kitaplarından öğrenebilmesi ve çocuğunun büyüme çağına kadar ve büyüme çağından sonra oluşabilecek aile-çocuk ilişkilerinde yardımcı olabileceği birçok bilgileri bu kitaplardan alabiliyor.

Kişisel gelişim kitaplarına imza atmış çok da iyi hocalar vardır, bu kadar aşağılamanız hiç doğru bulmuyorum.

Okuduğunuz, size ters olan bir kitabın adını verirsiniz, ona göre tartışılır. Ama tüm gelişim kitaplarını aynı kefeye koyamazsınız.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.