Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.13, 19:13   #18
C.Cienfuegos
Uzman Üye

C.Cienfuegos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 95
Ettiği Teşekkür: 1191
Aldığı Teşekkür: 5226
Rep Derecesi : C.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmedeC.Cienfuegos muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Kişisel Gelişim Kitapları Saçmalığı

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi LaLe Mesajı göster
Meğer ne kadar çokmuş kişisel gelişim kitabı okuyanlar.

Ben de okudum ve gerektikçe de okurum.

Kişisel gelişim kitaplarında kişi şimdiye kadar kendisine yabancı bir durumla karşılaştığı zaman, ne gibi davranması gerektiğini çok da güzel öğrenebiliyor. Örneğin anne olmamış bir kadının, şimdiye kadar çocuk eğitiminde etrafından görmüş olduğu yanlışları, kişisel gelişim kitaplarından öğrenebilmesi ve çocuğunun büyüme çağına kadar ve büyüme çağından sonra oluşabilecek aile-çocuk ilişkilerinde yardımcı olabileceği birçok bilgileri bu kitaplardan alabiliyor.

Kişisel gelişim kitaplarına imza atmış çok da iyi hocalar vardır, bu kadar aşağılamanız hiç doğru bulmuyorum.

Okuduğunuz, size ters olan bir kitabın adını verirsiniz, ona göre tartışılır. Ama tüm gelişim kitaplarını aynı kefeye koyamazsınız.
Bilimsel kökenli başvuru kitapları ile piyasada yetkin olmayan kişilerce yazılmış kitaplar arasında tabi ki fark var.

"Tanrım, artık bir ateist olduğum için beni bağışla , ama Nietzsche'yi okudun mu?"

John Fante
C.Cienfuegos isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
C.Cienfuegos'in Mesajına Teşekkür Etti