Tekil Mesaj gösterimi
Eski 12.02.13, 21:02   #64
Skyfall
Üye

Skyfall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2
Ettiği Teşekkür: 129
Aldığı Teşekkür: 187
Rep Derecesi : Skyfall Karimasını arttırmak için doğru yerdeSkyfall Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: İşte THY’nin Yeni Hostes Kıyafetleri

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
A dostlar İRTİCA dediğimiz gericilik, dincilerin tutuculuğu, anti Atatürkçülük, anti Cumhuriyetcilik neyle ve nasıl gelecek, ticarette helal gıda, kadında tesettür, türban, idarede badem bıyık tek tip erkek modeli ile gelecek ve geliyor!

Türkiye bir taraftan pazarlanıyor milli ve manevi değerleri, yok ediliyor, içinde askeri sıtratejik öneme sahip olan tesisler dahil tüm para kazanan ve üreten tesisler özelleştirme kılıfı ile yok pahasına satılıyor, en önemlisi Türkiye Cumhuriyeti kuruluş felsefesi ve idari sistemi dönüştürülmeye ve devlet, devlet katmanları AKP'lileştirilmeye çalışılıyor. Takdir edersiniz ki dönüşüm bir günde olmaz ve olmuyor, hostes kıyafetlerinde yapılacak örneklerde gördüğünüz gibi adım adım gıdım gıdım dönüşüm ve karşı devrim gerçekleştirilmeye çalışılıyor.

Affedersiniz ama bizlerde deli danalar gibi ortalıkta dönüp dolaşıp duruyor ve seyrediyoruz.

Vatan uğrunda ölen varsa, uğruna çile ve ızdırap çeken, canını ve malını gözünü kırpmadan verenlerin, Kurtuluş savaşında, Çanakkale'de, İnönü meydan muhaberelerinde şehit olanların sayesinde Vatan'dır.

Üç kıytırık adam ülkeyi tarumar ediyor, bizler kurucu şehitlerin hatırasına dahi sahip çıkmaktan aciz kalıyoruz.

Sürcü lisan ettik ise affola._
Buna ek olarak diye bilirim'ki bu Devleti'in, bazı kesimlerin hoşuna gitmeyen, ama yaptıkları bir şey var ki oda Faiz'dir. Faiz harammı'dır! haramdır. o zaman ne yapalımda faizi haramlıktan çıkartalım Onlara şirinlik olsun diye adını değiştirelim Faizi haramadan çıkaratlım. (Ertelenmiş finansman giderleri, yapalım Ertelenmiş Finansman Gelirleri) yapalım olup bitsin herş ey oldu bittiye geliyor zaten bu ülkede yaptık yapacağız oldu itirazı olan varmı var kafasına vur otursun.