Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 01:22   #1
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Real'in Dikkatine

Üstadım bir çalışma yaptım,bu yaptığım çalışmalar deneme çalışmalarıdır,bannerde gördüğün herşeyin,rengi boyutu,konumu değiştirilebilir,çıkartılabilir veya eklemeler yapılabilir.Kalitelerini düşürürsek megabayttlarıda düşecektir.

Sorun!! bunu kullanırsan sitede ağırlaşma olabilirmi,bence biraz etkiler gibi,yinede abartma dostumuza danış,olmazsa,sadece döner küre,ve dalgalanan bayrağı,Ata,nın resminide kullanabiliriz,her türlü kombin olabilir,bunu fikir vermesi açısından yaptım.Projenin hamlarını,saklıyorum,her birinin MOV alpha+RGB çıktıları mevcuttur.İstersen onlarıda ayrı upload edebilirim.

Şu an upload ediyorum,çıktı olarak 4 çeşit format olduğundan megabaytı yüksek 271 Mgbyt.upload %25,te bitince linkini ekleyeceğim.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.