Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 04:29   #7
Muradyum
...Çevre dostu...

Muradyum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 31
Ettiği Teşekkür: 1917
Aldığı Teşekkür: 4350
Rep Derecesi : Muradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmedeMuradyum muhteşem bir gelişmede
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Real'in Dikkatine

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Kartal34
.
Üstadım bir çalışma yaptım,bu yaptığım çalışmalar deneme çalışmalarıdır,bannerde gördüğün herşeyin,rengi boyutu,konumu değiştirilebilir,çıkartılabilir veya eklemeler yapılabilir.Kalitelerini düşürürsek megabayttlarıda düşecektir.
Sorun!! bunu kullanırsan sitede ağırlaşma olabilirmi,bence biraz etkiler gibi,yinede abartma dostumuza danış,olmazsa,sadece döner küre,ve dalgalanan bayrağı,Ata,nın resminide kullanabiliriz,her türlü kombin olabilir,bunu fikir vermesi açısından yaptım.Projenin hamlarını,saklıyorum,her birinin MOV alpha+RGB çıktıları mevcuttur.İstersen onlarıda ayrı upload edebilirim.
Şu an upload ediyorum,çıktı olarak 4 çeşit format olduğundan megabaytı yüksek 271 Mgbyt.upload %25,te bitince linkini ekleyeceğim.

Kartal ne bu Allah aşkına?..Şifre mifre olmasın.
Bilirsin şimdilerde herşey kozmik...Hasta bir Savcı'ya rast gelirsin;senin de patronunun da başı derde girer.
Patronun yanıt yazdığına göre olay,"Terör suçu işleme amaçlı suç örgütü kurmak" durumuna dönüşür.
Hele Savcı cemaatten ise,bütün forum üyeleri örgütten olur.
Şeytana uyup yakma bizi.

*