Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 14:00   #35
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Çözüldü Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Herkese merhabalar. Bu forumdaki yazilari okuyunca araniza katilip bu konuya dahil olmak istedim. Ben burada konustugunuz durumdaki insanlardan bir tanesiyim. Escinselim. Toplumun degisine gore de seytanim, sapigim, hastayim, bir suru seyim. Aslinda herseyden once ben bir insanim. Sizlerden hicbir farkim yok.

Sadece kendimi bildim bileli yonelimim kendi cinsime dogru. Bizlere karsi ciddi bir onyargi soz konusu. Aslinda haksiz degiller. Sonucta cok olumsuz yansitiliyoruz, okullarda bizim hakkimizda bilgiler verilmiyor, escinsel oldugumuz bilindiginde isimizden oluyoruz, ailelerimiz durumumuzu bilmiyor, hayatimiz boyu rol yapmak zorunda kaliyoruz, asla kendimiz olamiyoruz.

Escinseller denince akla sadece gunubirlik kimle yattigi kalktigi belli olmayan, yolda sokakta sapkin hareketler sergileyen, normal disi giyinen insanlar geliyor. Iste burdayim. Ne isterseniz, ne onyarginiz varsa, neyi merak ediyorsaniz sorun cevaplayayim. Ama tek istedigim saygi cercevesinde olsun. Belki de ilk defa bir escinselle sanal bile olsa ayni ortamdasiniz.

Bizdeki hangi sebepler sizi itiyor,hepsini cozelim,hem ben bizi size anlatabilmis olayim,hem de sizler onyargilarinizdan bir miktar da olsa arinabilmis olun.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.