Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 14:24   #39
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Öncelikle hoşgeldiniz. Konu hakkında yorum yapmamayı tercih ediyorum. Sadece özgüveniniz için tebrik etmek istedim. Kendimi sizin yerinize koyamam ama şahsım adına ben sizin yerinizde olsam yazamazdım sanırım bu mesajı.
Cok tesekkur ediyorum. Ne mutlu size, toplumda cogunluk olan kisimdansiniz. Ben sanal ortamda bile olsa bizlerin kotu ve zararli insanlar olmadigini biraz olsun anlatabilmek icin uye oldum. Saygi cercevesinde karsilansak, sanal olmayan hayatta bile bunu yapabilirdik. Ama maalesef isimizden olur, herkes tarafindan asagilanir, tamamen yalniz kaliriz.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
9 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.