Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 15:51   #43
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Çözüldü Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Limon Mesajı göster
Özgürlük senin kendini eleştirdiğinin farkındamısın ?
Eşcinselim diyip eleştiren yargılayan insanlara hak veriyorsun.. Verme sakın kimse umrunda olmasın senin gibi arkadaşım var onu hiç bi kız arkadaşıma değişmem..
İnsanın yüreğindekini kimse bilemez sen mutluysan kimseninde düşüncesini kahle almaman gerek.. Bidaha hoşgeldin ..
Merhaba Limon. Tekrar hosbuldum.

Aslinda ozumuz ne olursa olsun, her turlu elestiriyi sahiplenebilmek gerekir. Evet, bir farkliligimiz var ve bu farklilik yadirgandigi icin insanlar tarafindan ciddi ayrima maruz kaliyoruz.

Benim amacim yargilayanlara hak vermek degil de, aslinda yargilarken sahip olduklari bakis acisina yenilikler katmak. Bugun ben empati kurmaya calisiyorum. Bu Dunya'ya heteroseksuel olarak gelseydim, acaba fikirlerim boyle mi olurdu ?

Bugun bizim hakkimizda yansitilanlara baktigimda, aslinda olmama ihtimalinin oldugunu kendime itiraf ediyorum. Ama bu bakis acisinin yanlisligini insanlara aktarmaya calisiyorum.

Bilmiyorum hata mi ediyorum. Bilmiyorum bir cikmaza mi giriyorum. Tek bildigim insanlarin aklindan hakkimizda bilinen yanlislari silme istegi.

Cunku ne demisler;

Bizlerin ozgurlugu, onlari da ozgurlestirecek.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.