Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 16:44   #49
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Çözüldü Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Sizler beni medeni cesaretimden oturu kutluyorsunuz ama, asil ben sizleri kutluyorum arkadaslar. Sebebi de cok acik. Tanri'dan dilegim, hayatiniz hep renkli olsun.

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Gulbade Mesajı göster
Bence de hastalık. Maalesef ben de böyle düşünüyorum.. Hormanlarla ilgili bir rahatsızlık, okuduklarımdan anladığım kadarıyla
Gelelim o meseleye ... Aslinda keske hormonlardan kaynakli bir sebebi olsaydi. Bir endokrinolog tum tahlillerimizi yapardi ve gerekli ilac tedavisiyle bu hormonlar duzeltilir, bu durum degistirilirdi.

Ancak bilimsel calismalar su anda insanlardaki ve tum canlilardaki escinselligin somut nedenine yonelik bir veri elde edememis durumdadir. Ayni sekilde heteroseksuelligin de, homoseksuelligin de, ileri gidersek biseksuelligin de sebebi su anda bilinmiyor.

Bilimsel veri olmadigi icin de, hicbir cinsel yonelim saglik orgutlerince hastalik olarak kabul edilmiyor.

Yalnizca bilimsel calismalar, milyarlarca hucreye sahip olan beynin, heteroseksuel ve homoseksuel insanlarda farkli yanitlara sebep olduğunu; farkli bolge uyarimlarinin oldugunu gösteriyor. Bu da durumun kisinin elinde olmadigini ve dogustan geldigini dogruluyor olarak gorunuyor.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
8 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.