Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 17:26   #9
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Tanrı ile Kul

Sn. Limon, yazan Mustafa bey ise yazar demiş, diğer okuyan, yarım okuduğunu beyan eden arkadaşlarımız menfi müspet görüşler beyan etmişler. Yorum yapanlara ve yapacak olanlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım. Burada hiç bir üye arkadaşımız sanıyorum düşünce ve duygularını tekniğin nimeti olan karşılıklı görüntülü görüşme ile yapmıyor. Herkes duygu ve düşüncelerini yazarak paylaşıyor bende acizane öyle yapıyorum.

Beğenen olur veya olmaz herkese saygı duyarım. Kaldı ki, yönetici arkadaşlara özel mesaj'lar bölümünde mesaj teati ederken, kendime bir paye ve çıkar ve üstünlük sağlama amacım olmadığını, her vatandaş gibi bende çeşitli konularda ki düşüncelerimi yazarak paylaşım sitesi olan bu sitede yapmaya çalışıyorum.

Amaç duygu ve düşünceleri paylaşmak olsa gerek, bir çoğumuz bunun için buradayız. Bende bunlardan biriyim. Sürci lisan ettiysem ve rahatsızlık verdiysem affola.