Tekil Mesaj gösterimi
Eski 13.02.13, 17:46   #53
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Doğa hiç yanılmaz, ne yaratırsa olması gibi, yani mükemmeli yaratır ve onun bu mükemmelliğini de bozan biz insanlarızdır. Böyle biliriz.

Doğanın da yanılma payı var aslında. Bu yanılma payını bugünkü doğayı katletmek için ne gerekirse kullandıklarımıza mal etmemek gerekir. Öyle olacak olsaydı, teknolojinin çok gelişmediği, insanların tüm doğallıkları ile yaşadıkları çağda homoseksüellik olur muydu? Bu konuyla ilgili Hitit, Sümer uygarlıklarından kalma eski yazılar bulunmuş. Demek ki her dönemde eşcinsellik varmış. Bir hastalık olmuş olsaydı, şimdiye kadar da bulunurdu bir ilacı.

Yapılan araştırmalarda bugüne kadar homoseksüellikle ilgili somut bir şey ortaya konulmamış/konulamamıştır. Aramızda üçüncü bir türün olduğu kabul edilmesi gereken bir durum. Bana ters gelir bu işler, diyerek dışlamak yerine, o kişilere yanımızda eşcinsel olmayan arkadaşlarımıza gösterdiğimiz normal davranışı göstermemiz, yapılması gereken en doğal davranıştır. Kişilerin cinsel tercihi kendini bağlar. Kaldı ki bugün kendini eçcinsel olarak görmeyen birçok erkek, ters ilişki meraklısıdır.

Bazı yorumlarda, "karşı değilim ama benden uzak dursun" diyenler olmuş.

Öcü mü bu kişiler? Kaldı ki bugün Avrupa ve Amerika'da devlet yönetiminde görevli olan eşcinsel kişiler var. Bu kişiler kendi ülkelerinin yönetiminde söz sahibi oldukları gibi, bizde de söz sahibiler. Çok fazla uzağa gitmeden kendi ülkemizde, hemen hemen her gün karşısında el pençe durduğumuz kimbilir kaç tane eşcinsel iş sahibi insanlar vardır bilmediğimiz. Bizlerden uzak olamıyorlar, içimizdeler.

Ben açık sözlülüğünden dolayı Özgür arkadaşımızı tebrik ediyorum. Kullanmış olduğu şu cümle o kadar yerinde ki, okuduğum zaman tüylerim diken diken oldu:

Bizlerin özgürlüğü, onları da özgürleştirecek.

Yani ön yargılı olan insanları...

Toplum olarak onları hep yargıladık, çok azımız anlamaya çalıştık.

Tanıdığım tüm eşcinseller sevecen insanlar. Sanki eşcinsel olmayan kişilerden daha samimi ve içtenler (herkesi dahil etmiyorum, yanlış anlaşılmasın).
Son olarak da şunu yazmak istiyorum:

Konuya yazacak olan arkadaşlarımdan ricam;
Aşağılayıcı, küçük düşürücü ya da hakaret içeren yorumlar silinir. Bu tür ifadelerde bulunan kişiler de siteden bir müddet uzaklaştırılır.

LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
13 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.