Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.02.13, 01:00   #64
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Suna inanin, bir insani 100 derece kaynar suya atsaniz onun egilimlerini degistiremezsiniz. Cunku egilimleri beynin belli bolgeleri duzenler. Ve insan beyni oyle bir sey ki, milyarlarca hucreden soz ediyoruz.

Bugun bir heteroseksuel hadi ben artik kendi cinsime ilgi duyayim diyemeyecegi gibi, bir homoseksuel de hadi ben heteroseksuel olayim diyemiyor. Zaten bu mumkun olsaydi, toplumdan bu kadar dislanan bu insanlar mutlaka cogunluga uyardi. Ve icindeki duygulari tamamen bitirirdi. Keske elde olsaydi, keske degistirilebilen etkenler olsaydi.
Öncelikle selamlar,

Alıntıladığım ve sadece bir noktaya takıldığımı belirtmek isterim. Çok aşırı emin cümleler kuruyorsunuz. Ama söylediklerinizin aksi var. Ve ben şahidim. Normal sağlıklı cinsel yaşamı olan bir erkeğin sonradan homoseksüel olduğunu hatta hem kendi cinsi hem karşı cinsle ilişlilerini devam ettirdiğini biliyorum.

Belki tersi olmayabilir ona bir şey diyemem.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
6 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.