Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.02.13, 01:30   #66
Subutay
Eflamor

Subutay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 166
Ettiği Teşekkür: 30889
Aldığı Teşekkür: 14584
Rep Derecesi : Subutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzelSubutay gerçekten güzel
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Tekrardan selamlar, yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum çünkü ben yorumlarımda hastalık olarak gördüğümü belirtmedim. Tekrar ele alalım eksik bilgi vermiş olabilirim.

Yönelimler veya doğuştan gelen durumların en azından daha erken reaksiyon göstermesi gerekir diye düşünüyorum. Ki bahsettiğim kişi kendi cinsine olan ilgisi 30 yaşından sonra ve bir çok karşı cinsle ilişkisi sonrasında meydana gelen bir durum.

Ben uzun uzadıya arkadaşımı dinlediğimde şöyle bir tespit yapmıştım. Bu kişinin ilişki sırasında karşı tarafın baskınlık durumu ve özel haller ile ilgili olarak değişkenlik gösteriyordu. Kişi tam anlamıyla kendi cinsine duygusallığı sadece ilişki sırasında yaşayabiliyor. Ama karşı cinse olan ilgi hem duygusal hemde cinsel olarak devam ediyor.

Konuya sadece sabit noktalardan bakmazsak kendi cinsiyle olan ilişkinin sadece her iki cins içinde mümkünatı her daim vardır.
Asya boz kırlarında bir bebek dünyaya geldi. Bu bebeğe asya stepleri beşik oldu. Rüzgarlar şarkı söyledi ona. Yıldızlar yol gösterdi. Yağmurlar yıkadı. Bu bebek büyüdü ve ona Türkadını verdiler. Türk büyüdü kasırga oldu tayfun oldu. Türk budur. Türk tayfundur, kasırgadır, Boradır. | Mustafa Kemal Atatürk.

la şey e vaki ün mutlak bel küllün mümkin
nisi credideritis non intelligentis
Subutay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
10 Üyemiz Subutay'in Mesajına Teşekkür Etti.