Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.02.13, 01:43   #67
Ozgurluk
Üye

Ozgurluk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 5
Ettiği Teşekkür: 167
Aldığı Teşekkür: 602
Rep Derecesi : Ozgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerdeOzgurluk Karimasını arttırmak için doğru yerde
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Toplumun parmaklarıyla gösterdiği kavram: Eşcinsellik

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Subutay Mesajı göster
Tekrardan selamlar, yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum çünkü ben yorumlarımda hastalık olarak gördüğümü belirtmedim. Tekrar ele alalım eksik bilgi vermiş olabilirim.

Yönelimler veya doğuştan gelen durumların en azından daha erken reaksiyon göstermesi gerekir diye düşünüyorum. Ki bahsettiğim kişi kendi cinsine olan ilgisi 30 yaşından sonra ve bir çok karşı cinsle ilişkisi sonrasında meydana gelen bir durum.

Ben uzun uzadıya arkadaşımı dinlediğimde şöyle bir tespit yapmıştım. Bu kişinin ilişki sırasında karşı tarafın baskınlık durumu ve özel haller ile ilgili olarak değişkenlik gösteriyordu. Kişi tam anlamıyla kendi cinsine duygusallığı sadece ilişki sırasında yaşayabiliyor. Ama karşı cinse olan ilgi hem duygusal hemde cinsel olarak devam ediyor.

Konuya sadece sabit noktalardan bakmazsak kendi cinsiyle olan ilişkinin sadece her iki cins içinde mümkünatı her daim vardır.
Evet. Simdi sizi daha iyi anladim. Ve bu mumkunat elbette var, en azindan bunu curuten bir bilimsel calismaya ben hic rasgelmedim.

Bunun disinda su ihtimal de var; ozellikle durumu ile barisamayan homoseksuellerde goruluyor. Kisi hemcinslerine ilgi duymaya basladiginda korkunc panige kapilir, bu donem cok zordur. ( Ben intihar etmeyi bile dusunmustum. ) Tam bu donemde kizlarla iliski kurulmaya calisilir. Veya birey kizsa erkeklerle ... Ama bu iliskiler maalesef care olmaz. Kisi surekli kendini red durumundadir. Sonrasinda zaten beden ile ruh barisir.

Olumlu dusunceleriniz icin cok tesekkurler.
Ozgurluk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
7 Üyemiz Ozgurluk'in Mesajına Teşekkür Etti.