Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.02.13, 15:47   #12
Insanlikarayan
. . . . Gurbet Ellerde . . . .

Insanlikarayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 292
Ettiği Teşekkür: 131082
Aldığı Teşekkür: 42527
Rep Derecesi : Insanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardırInsanlikarayan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Insanlikarayan - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Cevap: Kadın, Ahlaksızlık ve Suudi Arabistan

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Snelman Mesajı göster
Bu durumun en güzel örneği :genel eve gitme oranları Arabistan ve İran'da daha yüksektir.

Burada seni Hayatkirikligina ugratabilirim!.
Bu misalimde, bir Iranli ögrencim tarafindaki hatirayi anlatayim.

Bunlar bir Parti yapar, kizlari (Ticari) davet edip, burada basilirlar.
Ölüm cezasindan kurtulmak icin son üzerinde olan, bunula evlenmeye zorlanir. (Bu Iran icin)

SAUdi Arabistanda gene, ayni AKP`nin istedigi gibi her kösede Hoca bulunur.

Bunlar Devlet tarafindan korunan PEZEVENKLERDIR, böylelikle burada köyden bir 8 yasinda bir kizla nikahlanirsin, zevkini aldiktan sonra, yeniden Hoca tarafindan Nikahin bozulur.

Ayni Hoca tarafindan bu 8 Yasindaki kiz Öldürülüp, cenazesi Ailesine bile verilmez!.

Bunlar Gercek olaylar!.

Burada AKP´de ayni seyi planlamis, 4+4+4´le Salafist Kur´anini Memlekete getirerek, Cocuklarin tahsile erken baslayip, erken Evlilik caginda gösterilmesi!.

Her taraf Hocayla dolu oldugu icinde, bunlar Pezevenkligini daha kolay sürdürebilecekler.

Aralarinda birkac Ahlakli olsa bile, Hoca kilifina girmis, Pezevenklerin sayisi burada daha fazla olacak.

Cevremde böyle bir Pezevenk bulunuyor, Teyzesi Camide Vaz verirken, bu Cep Telefonunu oraya buraya birakip, bu Cocuklari kandirmaya, baski altinda tutmaya calisiyor!.

Bu Cemaate bunu bildirmis olsam bile, bütün delillerinle, burada yeniden ben kötü oldum!.

Böyle kötü olmaya raziyim, Bunlar gibi Cocuk Tecavüzcü olmaktansa.

Tecavüz davasini destekleyecek bir delilde Türkiyede!.

Bundan O zamanlar yeniden haberim olmiyacakti, bana bir 13 yasindaki bir kizi bunlar tarafindan sunulmus olmasaydi!.

Bana sunulan zaman, 1992 Senelerindeydi, yani bu ITLER daha evvelde vardi, simdi yasalardan korkmalarina hic lüzum yok, cünkü Tayyip Hocaliginla serbest olarak Sapikliklarini sürdürebiliyorlar!.

Türkiyede yasamasa bile!.

Ne Mutlu Türk'üm Diyebilene!.

Çetin Düşlü.
Insanlikarayan Şu Anda Forumda.   Alıntı ile Cevapla
2 Üyemiz Insanlikarayan'in Mesajına Teşekkür Etti.