Tekil Mesaj gösterimi
Eski 14.02.13, 17:34   #7
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Süleyman Demirel Yoğun Bakımda!

Üzüldüğümü ifade edebilirim. Tanrı acil şifalar versin. Süleyman Demirel bir tarihe damgasını basmış 6 defa gidip 7 defa gelen, Cumhuriyet tarihinde en uzun süre Başbakanlık yapan nadir insanlardan biridir. Barajlar kralı olarak bilinir, Morrison Süleyman olarak Amerikancılığı bir dönem tescillidir. Mason olduğu söylenir ama ispat edilememiştir. Her şey bir tarafa çok zeki, çok akıllı ve prensip dahilinde çalışan, partili üyelerin iller bazında adlarını ezbere bilen üstün zekalı nev'i şahsına münhasır şahsiyettir.

Kendilerini bir dönem çok eleştirmiş, bir dönem ise bazı hasletlerinden dolayı sevmiş takdirlerimi kazanmıştı. Yaptıklarından dolayı kendilerinden nefret etmiyorum ama bir dönem yaptıklarını doğru bulmuyordum.

Şimdi Tanrı acil şifalar versin diyorum, ama herhalde yolun sonuda gözüktü gibime geliyor. Eğer bir hak vaki olursa ben vatandaş olarak hakkımı helal ediyorum.

Ama Recep Tayyip Erdoğan ve Necmettin Erbakan'a asla!