Konu: Gif Deneme
Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.13, 00:14   #14
Kartal
Müdavim

Kartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 1414
Ettiği Teşekkür: 17569
Aldığı Teşekkür: 24297
Rep Derecesi : Kartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardırKartal şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Gif Deneme

Lale ve Başakça,nın uyarıları doğrultusunda son düzenlenmiş hali budur.Her ikisinede teşekkür ediyorum

Ben animasyonları,after effects programında hazırlayıp video olarak çıktı alıyorum,daha sonra aurora 3d programında açıp,gif olarak çıktı alıyorum,gif ile uğraşmak gerçekten zor,kaliteli çıktı alabilmek için 3 gün,çok değişik programlarla uğraştım .Arkadaşların eleştirileri ile en iyiyi bulacağız,birlikten kuvvet doğar

NOT: arka plandaki bulut efekti videodur,sabit bir arka plan kullanılırsa o aksaklıkda ortadan kalkacaktır.Gifler gerçekten kalitelidir,net ortamında kaliteli gif bulmak çok zordur.
Kartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
5 Üyemiz Kartal'in Mesajına Teşekkür Etti.