Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.13, 10:25   #8
LaLe
Ne Mutlu Türküm Diyene

LaLe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2490
Ettiği Teşekkür: 88528
Aldığı Teşekkür: 127782
Rep Derecesi : LaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardırLaLe şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: 12 haziran seçimleri ve önemli tespitler

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Mustafa Akten Mesajı göster
Sn. Lale ,

İlkel siyasetçilerin, ilkel yönetimleri, kafasının içi pas tutmuş olanların milleti temsil etmek üzere parlementoya gelmeleri, ısrarla ve inatla Türk milletine ve onun devletine ve bu devletin ilke ve şiarlarına karşıt olduğunu söyleyenlerin bu ülkeye ne vereceğini bilemeyenlerin onlara oydaş olmalarında ki maniaları aşamadık. Bu nedenle sizin vurgu yaptığınız Atatürk tariflerinde yer bulan idarecileri bir türlü idareye, tesadüfen gelenlerin ise kiymetini bilemedik ve çar çabuk harcadık .Çok üzgünüm.

Saygılar efendim.
Mustafa Bey,

ben gelenlerin getirildiğine inanıyorum. Biz ne yapsak etsek, gelenler yine de gelecekti.
Herşey hesaplı planlıydı. Ülkemizin haritası bile farklı çizilmemiş miydi?

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi Dilaver Mesajı göster
Ama kim ?

Öncelikle halk iradesi Dilaver. Kesin ve kararlı halk iradesi ülkesi üzerine oyun oynatmayacak, korkuyla sinmeyecek, ondan sonra da zaten kimsenin sırtı yere gelmez.
LaLe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
4 Üyemiz LaLe'in Mesajına Teşekkür Etti.