Tekil Mesaj gösterimi
Eski 16.02.13, 10:59   #9
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21549
Aldığı Teşekkür: 11270
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: 12 haziran seçimleri ve önemli tespitler

Sn. Muratyum öncelikle şunu ifade etmek isterim ki, 1946 yılında çok partili sisteme geçmemiz ile birlikte günümüze gelinceye dek son 11 yılı hesaba katmazsak bir çok Cumhuriyet hükümetleri kuruldu, parlementoya yığınla insan seçilerek geldiler görev yaptılar. Ben bunların içinden gerçek manada ve benim değerlerime göre Atatürk, ilkelerinden, devrimlerinden yana taraf olanların tümünden bahsetmek istedim. Kişiye kişilere matuf klasman açarsak pek doğru hareket etmemiş olur ve bir gereksiz tartışma içine girilir gibi düşünürüm.

Ama illaki bir isimlendirme yapmak gerekirse çok çok hayran olduğum bir Hasan Ali YÜCEL, bir Esat Mahmut KARAKURT' ları, vb siyaset ve devlet adamlarını saygıyla anarım.