Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.13, 11:28   #40
Mustafa Akten
Abdülmelik Hankendi

Mustafa Akten - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 532
Ettiği Teşekkür: 21564
Aldığı Teşekkür: 11276
Rep Derecesi : Mustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardırMustafa Akten şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Yalniz
Standart Cevap: Bu yaştan sonra “yapamam” dedikleriniz ?

Sn. Süperman yaşı yetmiş olanların ayrı klasmana tabi tutulmasını ve onlara matuf ayrıca farklı soruların eklenmesini uygun görmüş. Kendilerine teşekkür ederim ama gerçekten yetmiş ve üzeri yaşta olanların sadece buradaki sormacanın değil toplum içindeki yaşamlarının da ayrı klasmanda olması gerekiyormu? Veya yaşlarından dolayı bir takım ayrıcalıklara sahip olması gerekiyormu?

Örneğin; Forum Gerçek yöneticileri burada bir anket düzenleyerek Türkiye'de yetmiş yaş ve üzeri ve yaşlı olarak nitelediğimiz insanların yaşadıkları sorunlar hakkında acaba değişik görüşleri içeren bir tartışma konusu açabilirlermi?

Yaşam standardı yüksek ülkelerin yetmiş yaşlısı ile Türkiye yetmiş yaş insanlarının ekonomik, sosyal, sağlık, eğitim, eğlence dinlence, tatil gibi konularda farklılıklarını irdeleyen yazışmaların olacağı forum benzeri adına yakışan bir düzenleme yapılabilirmi? Merak ettim doğrusu.

Ben yetmiş yaşındayım ama yetmiş yaş insanı değilim. Tabi istisnalar kaideyi bozmazmış.