Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.13, 17:46   #7
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: ABD'de 'soy tüketme' yarışmasında 68 piton öldürüldü!

Komitenin adına dikkatinizi çekmek istiyorum.

"Vahşi doğayı koruma komitesi"...

içinde koruma geçen bir kuruluşun soy tüketmeye çalışacağını düşünmüyorum.

Zaman zaman izin verilen Yabani Domuz avlarına bakın, aynı şeyi orada da göreceksiniz. Kontrolsüz olarak çoğalan bu hayvanlar gerçek anlamda dengeyi kendi lehlerine çevirmekte ve doğal yaşama tamir edilemeyecek zararlar vermektedir sıkça.

Bu nedenle arada yapılan bu uygulamalar her ne kadar doğaya müdahale gibi algılansa da, doğal olmayan yollardan bozduğumuz dengenin yeniden inşasına faydalıdır bence.

Örneğin Kelaynakların yaşayabilmesi için bize ihtiyaçları hiç yoktu bugüne kadar. Ama bozulan iklim ve doğa şartları altında soylarının tükenme tehlikesiyle karşı karşı olmaları nedeniyle alınan önlemler de, özünde, "Piton avı" düzenlemesiyle çakışan kararlardır.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
3 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.