Tekil Mesaj gösterimi
Eski 17.02.13, 21:58   #8
Basakca
Yönetici

Basakca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 2209
Ettiği Teşekkür: 85348
Aldığı Teşekkür: 82874
Rep Derecesi : Basakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardırBasakca şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Ruhsuz
Standart Cevap: Resimde Sıradışı Bir Teknik | Tükenmez Kalem Sanatçısı | Erkan Gürka

Formumuza ilk geldiği konuyu hatırlıyorum da, daha sonra dan yapmış olduğu açıklamalarla ve eklemiş olduğu görsel metaryallerle geliştirmiş olduğu tekniğin tek sahibi Erkan Gürkan üstadımız.

Sabırın ve azmin bir temsilcisi olarak sizinle aynı çatı altında bulunmak gerçekten gurur verici.

Yapmış olduğunuz bazı eserleri iş yerinde resim sanatına meraklı olan bir kaç arkadaşıma göstermiştim Ve ilk dedikleri "çok güzel ve farklı bir yöntem. Peki bu tükenmez kalemle yapılan resimler zamanla canlılığını yani güneş gördüğü zaman kaybolmuyor mu ki?" Verdiğim cevap ise "yakınlarda bir sergisi olursa sorunuzun cevabını kendisinden alırsanız" olmuştu.

Umuyorum ki tekniğinizle daha çok kişiyi hayran bırakacanız.

Üstadımızın biyografisini bizlere sunduğun için ne kadar teşekkür etsek azdır. Ellerine sağlık, teşekkürler Lale.

Basakca isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
16 Üyemiz Basakca'in Mesajına Teşekkür Etti.