Tekil Mesaj gösterimi
Eski 18.02.13, 15:05   #26
Canan
Çiçekci kız

Canan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik Tarihi: Mar 2011
Konular: 5999
Mesajlar: 25,853
Ettiği Teşekkür: 100758
Aldığı Teşekkür: 141644
Rep Derecesi : Canan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardırCanan şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Cap Canli
Standart Cevap: Haftalık Burç Yorumları (2013)


Haftalık Burç Yorumları

(18 Şubat - 24 Şubat)
İş hayatınızda tamamlamanız gereken işlerinizi kolaylıkla bitirecek yerine yenileri için uygun fırsatları yakalayabileceksiniz. Finansal konularda şans sizden yana. Zam alabilir beklenmediğiniz süpriz gelirler elde edebilirsiniz. Bu konuda Merkür’ün 23 Şubatta geri hareketine başlamış olmasının etkisi de sizleri desteklemekte. Gizli meselelerin iç yüzünü öğrenecek ve bunun getirdiği maddi manevi şanlarla karşılaşacaksınız. Merkür geri hareketinin başlaması ile birlikte elektronik eşyalarınızda kısa sureli arızalar yaşanabilir panik yapmayın kalıcı hasarlarla karşılaşmayacaksınız. Yine bu dönemde eski arkadaşlarınızla karşılaşabilir. Kaybettiğinizden emin olduğunuz bir eşya evrak sizin için değer taşıyan birşeyi bulabilir oldukça sevinebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise mücadele gücünüz yükseliyor ilişkinizde korumacı bir tavra girecek ve dışarın hiç bir şeyin huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyeceksiniz.

Gökyüzü yoğun görüşmelerle dolu temposu yüksek bir haftaya işaret etmekte. İş görüşmelerinizde kararlı tavrınız birlikte hareket ettiğiniz insanları etkileyecek ve biri bitmeden diğer bir görevi üstlenerek şartlarını çok daha iyi hale getirecek ve kalıcı işlerin altına imzanızı atacaksınız. Özel yaşamınızda ise duygularınız son derece keskin olacak ve bu sayede almakta zorlandığınız kararları alarak cesur adımlar atarak ilişkinizi farklı yönden ele alacaksınız. Aşkın yaşanan tüm olumsuzluklara zorluklara galip geleceğini dosta düşmana göstereceksiniz. Yaşanan onca olaydan sonra bile AŞK’ın ne denli güçlü olduğunu iliklerinize kadar hissedece sevdiğiniz insana da hissettireceksiniz.. 23 de İletişimin gezegeni MERKÜR ün geri hareketine başlaması ile tamamlanması gereken her işinizi kolaylıkla tamamlayacak ve maddi anlamda kazançlı çıkacaksınız.
Gökyüzü pozitif düşünüyor olmanızın nimetleri ile mükafatlandıracak sizleri. Çözümsüz gördüğünüz pek çok konu da yaşanacak keyifli gelişmelerle moral bulacak ve içinde bulunduğunuz şartları olumlu yönde geliştirebilmenin yükselişini deneyimleyeceksiniz. Bu hafta önemli iş görüşmeleriniz istediğiniz gibi gerçekleşecektir. İnsanların takdir ve hayranlığını kazanmanız için her şey sizinle birlikte ilerliyor. Özel yaşamınızda ise denge uyum huzur aşk sizinle birlikte. BİR Olabilmenin birbirinizi tamamlayabilmenin keyfini çıkarın. Bekar İkizler sizler de hafta sonuna doğru keyifli gelişmeler duygusal yakınlaşmalar yaşayabilirsiniz… Haftanın son günlerine doğru araç kullanırken dikkatli davranın bir anlık dikkatsizlik maddi hasarlı kazalara sebep olabilir…


Gökyüzü zorlandığınız konularda biraz daha cesaretli davranmanız için harekete geçiriyor sizleri. Susup sıranın size gelmesini beklemeden cesur adımlar atmalı hakkınız olanı almak için harekete geçmelisiniz. İş hayatınızda başarı çıtanızı yükseltecek. Siz yeterki sakladığınız yeteneklerinizi ortaya koyabilecek cesareti gösterin ve zamanı iyi değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle iletişime önem verip biraz daha anlayışlı davrandığınız takdirde sorunları aşacak ve bağlarınızı çok daha kuvvetli duruma getirebileceksiniz. Sevgi emek sevgi sabır ister bunu aklınızdan çıkarmayın…. Bekar ve öğrenci Yengeç’ler sizlerde önceliği eğitiminize ve sosyal yaşamınıza vermeli anlık heveslerle yanılgılar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.Gökyüzü maddi konularda oldukça şanslı bir haftayı müjdelemekte. Enerjinizi maddi konular için harcamalı ve kendinize olan güveninizi tecrübe sahibi insanların da öngörüleri doğrultusunda cesurca ortaya koymalısınız. İşiniz sayesinde tanışacağınız yeni insanlarla proje ve düşüncelerinizi hayata geçirmek için destek alabilir var olan şartlarınızı iyileştirebilirsiniz. Uzun zamandır iş ilişkisi içinde olduğunuz bir insanın beklenmedik davranışları ona olan sabrınızı taşırarak tamamen yaşamınızdan çıkarma kararınızı almanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda ise beraberlikleri devam eden Aslan’lar sevdiğiniz insan için özverili olma zamanı onun duygularını anlamaya çalışarak


Gökyüzü ruhsal fiziksel ve maddesel tüm konularda destekliyor sizleri. Bulunduğunuz ortama Güneş olup ışık saçacaksınız adeta. Başarı şans ve yükselişin yoğun yaşanacağı harika bir süreç. Kararlar alın karşılaştığınız fırsatları değerlendirin. Bu şahane enerjinin getirilerini akıllıca değerlendirerek hareket edin. Önemli başarı ve kazançlar sizleri bekliyor. Kapıları aralayın ve cesaretle ilerleyin. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insana karşı çekimser tavırlar sergilemeyin duygularınızı ifade edin kızdıysanız kızgınlığını bir tavrından dolayı huzursuz olduysanız bunu ifade edin. İletişimin gücü sevgi ile birleşince aşılamayacak hiç bir sorun yoktur… Bekar Başak’lar sizlerde karşı cinsin yoğun duygusal yakınlığı ile karşılaşabilir küskün olduğunuz aşkla süpriz bir şekilde barışabilirsiniz…Gökyüzü hafta boyunca işinizle ilgili konularda gözünüzü kulağınızı dört açmanız için uyarıyor sizleri. Bir anlık dikkatsizlik başınızı fazlası ile ağrıtabilir. Yaptığınız işleri iki kez kontrol etmeniz olası zorlukların önüne geçecektir. Özel yaşamınızda ise huzurun hakim olduğu bir zamanlardasınız. Eşinizden gelecek hoş bir jestle ilişkinizde ki olumsuzlukları ardınızda bırakabilir yüksek bir enerji ile yep yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Yine hafta sonuna doğru eşiniz aracılığı maddi anlamda rahatlamalar ve yeni bir ev yeni bir ev eşyası ile sevinebilirsiniz. Bekar Teraziler arkadaşlarınızdan alacağınız teklif ve davetleri cevapsız bırakmamalısınız.Aşk hayatınızın fazlası ile önem kazandığı bir haftadasınız. Yıllar sonra aşkınızla karşılaşabilir değişen yaşam şartları yüzünden bir araya gelemiyor olmanın sıkıntısını yaşayabilirsiniz. Şartları zorlayın geçmişte gösteremediğiniz cesareti ortaya koyun ve şuna dikkat edin aşık olduğunuz insan da sizi aynı aşkla seviyor mu? Bunun cevabını aldıktan sonra isteyin inanın ve aşka sahip çıkın. Hiç bir duygu aşktan daha yüce ve kutsal değildir. Sezgilerinize güvenin ve ilerleyin. Aşk hayatınızda taşlar yerine oturduğu anda iş hayatınızda da daha iyi ortamlar yakalayacak yeteneklerinizi özgürce ortaya koyabileceksiniz….
Kendinizi geliştirebileceğiniz alanlara yönelebilir farkında olmadığınız yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz insanla iletişiminiz oldukça kuvvetli olacağı için beraber ikinizin de keyif alacağı ortamlar ilişkinize heyecan katacaktır. Hafta boyunca işinizle ilgili tüm planlarınızı yapmalı ve maddi gelirlerinizi kendinizi mesleki anlamda geliştirmeye yönelik eğitimler içinde kullanmalısınız. Özel yaşamınızda ise; Geçmişte yaşadığınız çözüme kavuşturulmadan üstü kapanmış olaylar tekrar gündeminize gelebilir. Bu kez son derece net tavırlar sergileyerek duygu ve düşüncelerinizi ifade etmelisiniz.


Gökyüzü hafta boyunca; Dostlarınızın size olan sonsuz güven ve desteğinin rakiplerinizi kıskandıracağına işaret etmekte. Bilmelisiniz ki kendi tuzaklarına kendilerinin düşmüş olmasının hezimeti size karşı saldırgan bir tutum içine girmelerine sebep olacaktır. Sizlerde bu tarz davranışlara sessiz kalacak insanlar değilsiniz. Sözlerinizle karşınızda ki insanlara iyi bir ders vereceğiniz kesin. Hafta nın ilk günleri işinizle ilgili orijinal fikirlerinizi uygulamaya koyabilir kısa bir süre içinde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Hafta sonuna doğru dikkat etmeniz gereken konu gribal enfeksiyonun getirdiği halsizlik ve kas ağrıları olmalı dinlenin kendinize zaman ayırın. Özel yaşamınızda ise bekar Oğlak’lar karşıGökyüzü haftanın ilk günleri bürokratik engellerle karşılaşarak işinizi zora sokacak durumlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Sabırlı olursanız yapılan hata sergilenen tutum sizin kararlılığınızla ilerleyen saatlerde sizin istediğiniz yönde ilerleyecektir. Özel yaşamınızda ise karışık olaylar yaşanabilir. Eski sevgilinizden gelen mail mesaj devam eden ilişkinizde problemler yaşanmasına sebep olabilir. Eş yada sevgilinizin sizi suçlayan tavırları ve sizi dinlemeden hareket etmesi ile çileden çıkabilir ve tartışmayı bir kenara bırakıp ilişkinizin devam edip etmeyeceğini düşünmek için yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Anlık kararlar almadan once olan biten her şeyi tarafsızca değerlendirin.Hafta boyunca maddi anlamda beklentilerinizin hızlı gelişmelerle istediğiniz yönde gerçekleşeceği imkanlarla karşılaşacaksınız. Hukuksal konularda sıkıntıları olan Balık’lar problemleriniz ortadan kalkacak ve rahat bir nefes alacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin küçük şeylerden büyük tartışmalar çıkarmaya çalışır tarzda yaklaşımına tepkiniz oldukça sert olacaktır. Sizler yapınız gereği oldukça sabırlı insanlarsınız fakat her şey bir yere kadar… Sizin sabrınızı zorlamak hiç kimse için olumlu sonuçlar doğurmayacaktır. Bekar Balık’lar haftanın ilerleyen günlerinde eski sevgiliniz pişmanlıkları ile karşınıza gelebilir ve duygusal bir konuşma ile sizi etkileme çabası içine girebilir. Duygularınızla aklınız aynı mesajı veriyorsa karar sizin bir şans daha vermek için….


Müneccim.Com
__________________


Canan Şu Anda Forumda.  
7 Üyemiz Canan'in Mesajına Teşekkür Etti.