Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.13, 00:51   #3
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 984
Ettiği Teşekkür: 45984
Aldığı Teşekkür: 39550
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Devlet içinde devlet!

Ben o generallerin hukuki yönden perişan edilmelerini protesto ediyorum.

Ama maalesef sarı ineği sırtlanlara vererek bu duruma kendileri yol açtılar. Kendilerini sarı inek yaptılar sonunda...

Halbu ki biz hep ''susma sustukça sıra sana gelecek'' demiştik...

Sustular, sıra birer birer kendilerine geldi... Ve sıra ile, göstere göstere geldi ve göre göre sustular...

Şimdi akılları başlarına gelmiştir ama artık geç.

Ranzalarında yatıp, ellerini kulaklarına atıp ''kendim ettim kendim buldum'' türküsünü söylesinler şimdi.

Hukukdışı uygulamalara maruz kalmalarını kabul etmiyorum asla ama gerçekten de içine bulundukları durumun tek müsebbibi de kendileridir. Ve onları n o pasif tutumlarının ülkeyi getirdiği duruma bakınca suratlarına ......... im geliyo...