Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.13, 01:45   #6
Aristo
Müdavim

Aristo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 982
Ettiği Teşekkür: 45973
Aldığı Teşekkür: 39537
Rep Derecesi : Aristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardırAristo şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: Huzurlu
Standart Cevap: Alkollü sürücüye hapis cezası

Alıntı:
Orjinal Mesaj Sahibi ala'turka Mesajı göster
Bizde emsal teşkil edelim, millet bizi taklit etsin, neticede çok mantıklı bir uygulama, hep geriden gidecek değilizya, bir adım önde olan biz olalım
Mühim olan niyettir bence...

Kalk telefon faturalarını bilmem kaçta kaçını yandaş TRT' ye tahsil et, kalk Kuzey Irak'a sattığın ve Güneydoğu' da oy için nerdeyse beleşe (beleşçilerin faturaları bize ekleniyor) dağıttığın, hatta Kandil' de PKK lılara kendi halkından ucuza sattığın elektriğin bedelini böyle çıkart...

Bu kadar olmaz!

Adam oğluna gemicik ''çarpmış'', Deniz Feneri soyguncuları gemiler almış, deniz ticaretine başlamış ve gemilere dizel 50 kuruş; çiftöiye 4 lira! Adamın bebesi/ötekilerinin kendileri ya da bebeleri mücevher ticaretine başlamış; pat diye mücevherden vergiyi nerdeyse sıfırla... Sonra o açıkları bizden çıkar!

BEN KABUL ETMİYORUM ARKADAŞ..