Tekil Mesaj gösterimi
Eski 19.02.13, 13:30   #6
Banemin
» » » Çapulcu « « «

Banemin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Konular: 491
Ettiği Teşekkür: 44572
Aldığı Teşekkür: 75964
Rep Derecesi : Banemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardırBanemin şöhret ötesinde bir itibarı vardır
Ruh Halim: none
Standart Cevap: Öcalan’ın Kondomu Devletten

Arkadaşlar haberin başlığı konunun özünü çarpıtıyor sanırım.

Düzenleme evli mahkumlar için yapılıyor ve Öcalan denen it evli değil. Ülkede tek tutuklu da Apo değil. Hani konuyu biraz da bu yönden irdelerseniz daha iyi olacak gibi.

Hee! illa bu köpeğe ve bunu el-bebek gül bebek besleyip, bakanlara giydirmekse derdiniz ona da amenna. Ben de sizle beraber yaparım.

Örneğin; Bu düzenleme çıkarsa İT bekar olduğu için buna sunacakları hatuna önce İmam nikahı kıydırsınlar. İşi bitince de 3 kere "boş ol" der ve önündeki maçlara bakar. Hem Apocuklarının işi görülür, hem de Dünya görüşlerine uygun davranmış olurlar.

Banemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
11 Üyemiz Banemin'in Mesajına Teşekkür Etti.